Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana

Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana Źródło: screen youtube.com

Doda jest załamana, jak ustaliły, media czekać ją będzie poważny zabieg. Jednak jeżeli się go nie podejmie jej zdrowie, a nawet życie może być zagrożone. Piosenkarka nie wie, co ma robić.

Doda od czasów swojego tajemniczego ślubu ponownie gości na łamach wszystkich mediów. Jakiś czas temu wyznała, że chce odejść z show-biznesu. Teraz jednak mediom udało ustalić się coś, co przeraziło wszystkich jej fanów. Jak się okazało, Doda niedługo będzie musiała podjąć bardzo ważną decyzję, od której będzie zależało jej zdrowie.

Doda przejdzie kolejną operacje

Dorota Rabczewska-Stępień już od wielu lat jest obecna w polskim show-biznesie. Bez wątpienia można powiedzieć, że jej znakiem rozpoznawczym są okazałe piersi, które bardzo często pokazywała w różnych strojach, które jeszcze bardziej je podkreślały. Już lata temu wszyscy sugerowali, że w ich wygląd ingerował chirurg, a sama Doda stanowczo temu zaprzeczała, jednak wszyscy doskonale wiedzieli, jaka jest prawda. Jak się okazało to właśnie jej pokaźny biust, jest źródłem jej aktualnych problemów. Doda przeszła zabieg powiększania piersi 14 lat temu. Implanty, które ma piosenkarka są starej generacji, które trzeba wymieniać co około 15 lat. Jak każdy materiał, również implanty piersi mogą się zużyć. Tracą wtedy swój bazowy wygląd oraz konsystencje. Jednak jest jeszcze jedna znacznie ważniejsza kwestia, która zmusza piosenkarkę, aby ponownie poddać się zabiegowi. Chodzi mianowicie o możliwość pęknięcia implantu, co grozi poważnymi powikłaniami. Może przede wszystkim dojść do groźnego zakażenia, które jeżeli nie zostanie szybko powstrzymane, może doprowadzić nawet do śmierci. Jak wyznaje przyjaciel rodziny piosenkarki. Doda jest załamana, nie chce po raz kolejny oddawać się w ręce lekarzy. Bardzo się boi, jednak w obliczu takich faktów najprawdopodobniej będzie się musiała przemóc. Dodatkowo wielu internautów sugeruje, że przy okazji powinna sobie pomniejszyć swoje piersi, ponieważ będą bardziej pasować do jej aktualnego wizerunku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. CENZURA! Wymazują polskie gwiazdy z mediów za to nagranie
  2. Nie mają dla niej litości. Marta Kaczyńska zrównana z ziemią
  3. Kożuchowska ma nową pracę. Nie uwierzycie, co teraz będzie robić
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News