Doda przed operacjami
commons.wikimedia.org/Serecki
Adrian Sobolewski - 4 Czerwca 2019

Jak kiedyś wyglądała Doda? Porównaj ją przed i po operacjach plastycznych

Doda przed operacjami - jak wyglądała gwiazda polskiej estrady na początku swojej kariery, kiedy jeszcze nie zdecydowała się na dostosowanie swojej urody do swoich własnych, indywidualnych pragnień i potrzeb dzięki operacjom plastycznym? W odsłonie bez "ulepszeń" wiedzieliśmy ją już bardzo dawno temu!

Doda przed operacjami plastycznymi wyglądała naprawdę bardzo pięknie! Jednak czas robi swoje, a w wydaniu bez operacji widzieliśmy ją już prawie 20 lat temu. Przez ten czas artystka zdecydowała, że ma ochotę zmienić i poprawić kilka elementów swojego ciała - z niesamowitym efektem! Jak wokalistka wyglądała kiedyś?

Doda przed operacjami plastycznymi

Doda, a raczej Dorota Rabczewska-Stępień, jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej niesamowity głos, chwytliwe przeboje i kontrowersyjny wizerunek sprawiły, że w Polsce jej pseudonim sceniczny znają wszyscy, a jej piosenki wiele razy królowały na listach przebojów i w różnego rodzaju plebiscytach. Jej występy, zarówno solowe, jak i z zespołem Virgin, przyczyniły się do ogromnej popularności wokalistki, która dzięki nim stała się jedną z największych gwiazd w Polsce, często porównywaną - osobowościowo i pod względem talentu - do Lady Gagi.

Doda pochodzi z Ciechanowa, gdzie urodziła się 15 lutego 1984 roku. Jest córką Pawła Rabczewskiego, Polskiego sztangisty, który zdobywał medale na mistrzostwach Europy i świata, i Wandy Rabczewskiej. W 1991 roku podjęła naukę w szkole podstawowej, ale również w szkole muzycznej w klasie fortepianu. Od najmłodszych lat uwielbiała muzykę i przebywanie na scenie i już od dziesiątego roku życia regularnie brała udział w różnego rodzaju konkursach piosenki - nie tylko miejskich, organizowanych w Ciechanowie, ale także tych o większym zasięgu.

Pod koniec 1998 roku jej życie się odmieniło - został przyjęta do obsady teatru Buffo, gdzie występowała w musicalach takich jak Metro i Przeżyj to sam. Niestety spędziła tam tylko dwa lata i nie wspomina tego okresu zbyt dobrze - według jej własnej relacji, współpraca z dyrektorem teatru Januszem Józefowiczem byłą bardzo trudna i to ona była powodem jej odejścia. Na szczęście już w 2000 roku Doda znalazła swoje miejsce - została zatrudniona jako wokalistka w zespole Virgin, z którym później nagrała tak wielkie przeboje jak "Dżaga", "Znak pokoju" czy "Szansa". Niedługo później, w 2002 roku, mogliśmy ją zobaczyć w programie Polsatu Bar. To z tego programu pochodzą jedne z ostatnich zdjęć Dody przed jej operacjami plastycznymi, szczególnie tymi najbardziej widocznymi - niedługo po tym występie gwiazda zdecydowała się na powiększenie biustu.

Doda - kiedyś i dziś

W dzisiejszych czasach operacje plastyczne nie są niczym dziwnym. Wiele osób - nie tylko kobiet - decyduje się na nie z różnych powodów. Niektórzy chcą utrzymać swój dobry wygląd przez długie lata, niektórzy chcą zniwelować swoje kompleksy dotyczące jednej lub wielu części ciała, a inni chcą po prostu wpisywać się w pewne narzucone standardy piękna i wyglądu. Doda również zdecydowała się na poddanie się kilku zabiegom, które miały zapewnić jej piękny wygląd. Co zrobiła sobie artystka?

Jedną z najbardziej rzucających się w oczy zmian w wyglądzie Doroty Rabczewskiej były jej piersi, które wokalistka zdecydowała się powiększyć do naprawdę pokaźnych rozmiarów na początku swojej kariery. Przez wiele lat znana była z tego elementu ciała, który lubiła wykorzystywać i kusić nim część publiczności, która docenia kobiece wdzięki. Jednak w 2018 roku artystka zdecydowała się na drugą operację, tym razem zmniejszającą jej biust. Zrobiła to z dwóch powodów. Po pierwsze, jej stare implanty były wykonane z przestarzałych, nieużywanych już materiałów, które mogły doprowadzić do niebezpiecznych powikłań, a po drugie była to decyzja podyktowana jej zdrowiem i inną estetyką - duży biust jej się po prostu znudził, dawał on także we znaki jej kręgosłupowi.

Doda poddała się w czasie swojej kariery także kilku operacjom mającym wyregulować jej rysy twarzy. Poddała się zabiegom, między innymi, modelowania policzków, dzięki czemu jej twarz stała się bardziej pociągłą i szczuplejsza. Zmieniła także kształt oczu, przez co wydają się większe i hipnotyzujące. Co więcej, zmieniła też lekko kształt swojego nosa - chciała lekko zredukować jego szerokość. Oczywiście w międzyczasie uzupełniała też pojawiające się zmarszczki za pomocą kolagenu - artystka nie chce, aby działał na nią czas! Wygląda na to, że udaje jej się zatrzymać zegar - poniżej jej zdjęcie sprzed operacji plastycznych, wygląda na nim równie młodo jak dziś!

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Maciej Myszkowski - jak wyglądał mąż Steczkowskiej w młodości?
  2. Anna Skura - mąż, dziecko, siostra. Życie prywatne gwiazdy
  3. Top 10 najciekawszych AMA na wykop.pl w 2018 roku
  4. Tymon Tymański i Maria Bros - żona wybaczy muzykowi?
  5. Dorota Szelągowska - syn Antoni. Adam Sztaba jest jego ojcem?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News