Fan porównał Dodę do Edyty Górniak. Otrzymał wyjątkowo bezczelną odpowiedź

Fan porównał Dodę do Edyty Górniak. Otrzymał wyjątkowo bezczelną odpowiedź Źródło: screen/youtube/

Doda, która nie raz pokazała swój cięty język, nie była w stanie przejść obojętnie obok jednego z komentarzy. Fan porównał ją do Edyty Górniak, a celebrytka postanowiła odpowiedzieć krótko, ale dosadnie. Trzeba przyznać, ze chyba nikt nie spodziewał się po niej takiej reakcji.

Doda od dawna toczy spór ze swoją sceniczną konkurentką i nie zapowiada się, by w najbliższym czasie miało się to zakończyć. Obie niejednokrotnie odnosiły się do sporu, jednak w każdym przypadku starały się rozważnie dobierać słowa, by kolorowa prasa nie obróciła tego na ich niekorzyść. Tym razem celebrytce może być trudno wybrnąć z nieciekawej sytuacji, bowiem jej reakcja na porównanie do rywalki już odbiła się głośnym echem w mediach społecznościowych. 

Doda porównana do Edyty Górniak 

Obie wokalistki niejednokrotnie chciały udowodnić, że spór odszedł w niepamięć, jednak równie szybko, jak deklarowały zakopanie topora wojennego, pokazywały, że niewiele miało to wspólnego z prawdą. O ile Edyta Górniak znacznie rzadziej i jeśli już, to delikatniej wypowiada się na temat scenicznej "koleżanki", tak Rabczewska nie szczędzi słów.

Mimo to fani obu gwiazdek chcieliby, żeby ich ulubienice w końcu się pogodziły. Nie trudno się zatem dziwić, że pod jednym z nowszych zdjęć Dody na Instagramie, pojawiło się dość ostre, zważając na sytuację, porównanie. Jeden z wielbicieli zauważył, że w swojej pozie i stylizacji, Doda do złudzenia przypomina Górniak, o czym nie omieszkał jej poinformować. 

- Na tym zdjęciu wyglądasz jak Edyta Górniak - podsumował internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bezczelna odpowiedź wokalistki dolała oliwy do ognia? 

Dorota nie pozwoliła fanom długo czekać. Błyskawicznie odpowiedziała na, jak się okazało, obraźliwy dla niej komentarz. Zadała swojemu obserwatorowi tylko jedno, dość bezczelne pytanie. 

- Czy ja byłam dla Ciebie niemiła? - zapytała gwiazda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Nie trudno się domyślić, że takim sposobem Doda chciała dać mu do zrozumienia, że porównanie do odwiecznej rywalki było dla niej szczególnie dotkliwe. Wśród internautów od razu wybuchło spore poruszenie, które wraz z kolejnymi dniami może coraz bardziej narastać. Trenerka "The Voice Kids" nie zdecydowała się na jakikolwiek komentarz, jednak jak możemy się tylko domyślać, przy takim obrocie spraw, rozejm jeszcze przez długi czas nie pojawi się na horyzoncie.

instagram/dodaqueen/ 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Bliski współpracownik Jana Pawła II wyjawił jego sekret. Powiedział, co Karol Wojtyła zrobił tuż przed zostaniem papieżem
  5. Media ujawniły, czym Agnieszka Woźniak-Starak zajęła się po śmierci męża. Wielu może się zdziwić

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News