Doda znów zadziwiła swoich fanów. Znana piosenkarska, celebrytka, a także mężatka postanowiła podzielić się zdjęciem, które rozgrzało jej fanów i wywołało burzę. Bolesny komentarz fanki pod adresem artystki spotkał się z jej odpowiedzią. Znanej z ciętego języka wokalistce puściły nerwy.

Doda słynie ze swojej aktywności w social mediach. Piosenkarka nie raz i nie dwa dzieliła się bardzo intymnymi zdjęciami, nagraniami, a także prowadziła czat ze swoimi fanami, gdzie oni w czasie rzeczywistym mogli zadawać jej pytania. Jedno ze zdjęć wokalistki dalekie jednak było od seksownego i lekko kiczowatego wizerunku, do którego przyzwyczaiła nas artystka. Na reakcje swoich fanów zareagowała bardzo nerwowo.

Doda znowu szokuje

Piosenkarka nie po raz pierwszy przyzwyczaiła nas do „robienia szumu” wokół własnej osoby. Wokalistka zespołu Virgin słynie z dosyć wyraźnego eksponowania swojej urody od samego początku kariery. Na swoim Instagramie za pomocą aplikacji InstaStories wokalistka wstawiła zdjęcie bez pomalowanych czy doczepianych rzęs. Większość fanów była zadowolona, że Doda odchodzi od swojego „wizerunku lalki Barbie” i postawiła na naturalność. Niestety, ale jej naturalna stylizacja nie przypadła do gustu jednej z użytkowniczek, która zaatakowała ją w komentarzu.

-Bez tych rzęs wyglądasz, jak po chemioterapii, a wiecznie się uważasz za super Panią – napisała jedna z fanek artystki.

Rabczewska, która słynie z ostrego języka nie powstrzymała się przed odpowiedzią. Jednak jej riposta całkowicie przebiła oczekiwania fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

Artystka wbija szpilę fance.

Dorota Rabczewska nigdy nie obawiała się słów krytyki i konfrontacji z osobami przeciwnymi jej działaniom. Poprzez wieloletnie wzbudzanie skandalów, prowokowanie i kontrowersje, kobieta nauczyła się operować bardzo ostrą ripostą w stosunku do atakujących jej podmiotów. Widząc niezadowolenie użytkowniczki Instagrama, gwiazda powiedziała:

– Po chemioterapii ludzie też są super, planktonie empatyczny – po czym wyróżniła zdjęcie ze swoja ripostą tak, aby móc pochwalić swoim dokonaniem.

Doda zaznaczyła, że jej reakcja podyktowana była wyszydzeniem przez agresywną użytkowniczkę osób chorych na raka. Grupa fanów kobiety podzieliła się jednak na dwa obozy. Jedni stwierdzili, że piosenkarka niepotrzebnie „zniżyła się” do poziomu swojej oponentki. Drudzy przyznają rację Rabczewskiej i dziękują jej za tak zdecydowaną odpowiedź.

Możliwe, że reakcja artystki podyktowana była także dosyć stresującą sytuacją zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na męża wokalistki spadły zarzuty defraudacji finansowej przy okazji kręcenia filmu Dywizjon 303. Sama Doda także zapragnęła nakręcić własny obraz o „Aferze Dubajskiej”, jednak w trakcie zdjęć kobieta miała dostawać groźby i głuche telefony.

doda
fot.instagram.com

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak już nie będzie taki sam! Przełomowa zmiana w życiu muzyka
  2. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  3. Sztucznie stworzony kociak podbija sieć! Ma jedną wyjątkową cechę
  4. Potworny dramat w domu gwiazdy TVP! Było o krok od tragedii

Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]