Dodzie pozostała już tylko modlitwa. Wiemy, która najbliższa osoba gwiazdy ma nowotwór

Dodzie pozostała już tylko modlitwa. Wiemy, która najbliższa osoba gwiazdy ma nowotwór Źródło: Screen/youtube/ESKA

Doda niedawno poinformowała swoich fanów o tragicznej wiadomości. W jej rodzinie pojawił się nowotwór, a sprawa jest na tyle poważna, że kariera artystyczna i występy piosenkarki zeszły na dalszy tor. Do tej pory nie było wiadomo, kto dokładnie zmaga się z rakiem, teraz jednak wszystko stało się jasne. Informacja jest niezwykle przykra, a gwieździe pozostała już tylko modlitwa.

Doda to niezwykle kontrowersyjna gwiazda, która przez lata budowała swój wizerunek na skandalach wybuchających wokół jej życia prywatnego. Mimo tego dała się poznać również jako osoba wyjątkowo uczuciowa i troskliwa wobec swoich najbliższych. Bardzo często w wywiadach podkreślała rolę więzi łączącej ją z niedawno zmarłą babcią, a teraz w jej życiu po raz kolejny doszło do osobistego dramatu. 

Gwiazda niedawno przygotowywała się do nowej trasy koncertowej, która była opisywana przez wszystkie branżowe media. Zdaniem wielu miał to być kolosalny sukces, który przyniósłby jej ogromne zyski finansowe. Niespodziewanie jednak doszło do przerażającej sytuacji, która wprawiła wszystkich jej fanów w osłupienie. Doda poinformowała, że u bliskiej jej osoby wykryto nowotwór, nie wiadomo jednak było, o kogo dokładnie chodzi. Teraz wszystko stało się jasne i wiemy już, o kogo chodzi. 

Wszystko stało się jasne. Ojciec Dody ma raka

- Z przykrością muszę przełożyć aktywności zawodowe na późniejszy czas. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie - tak Doda poinformowała fanów o wielkiej tragedii w swojej rodzinie. 

Media natychmiast zaczęły spekulować, kogo z rodziny piosenkarki spotkało to wielkie nieszczęście, teraz jednak wszystko stało się jasne. W rozmowie z "Rewią" Doda zdradziła, że to życie jej taty Pawła jest zagrożone. 

- Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy - możemy przeczytać na jej Facebooku. 

Dalej okazuje się, że mężczyzna przeszedł już operację i pozostaje już tylko modlitwa. 

- Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi - czytamy dalej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwsza tragedia piosenkarki

To niestety nie pierwsza tragedia, z którą uporać się musiała Doda. 9 lat temu jej narzeczony Adam Darski zachorował na białaczkę i konieczne były poszukiwania dawcy szpiku. Ostatecznie doszło do przeszczepu, jednak na tym lista przykrych wydarzeń się nie kończy. W 2015 roku mama piosenkarki również zachorowała na raka, a Doda robiła wszystko, by zapewnić jej odpowiednie warunki leczenia i w tym przypadku również wszystko skończyło się dobrze. 

Największą tragedią jednak była choroba babci Pelagii, która w bardzo poważnym stanie trafiła do szpitala. Walka o jej życie trwała bardzo długo, ostatecznie jednak udało się spełnić jej największe marzenie - dożyła ślubu swojej wnuczki z Emilem Stępniem. Teraz pozostaje się tylko modlić o zdrowie jej ojca i pokonanie nowotworu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2.  Mąż Ewy Lemańskiej, Maryny z "Janosika" zdradzał ją z MĘŻCZYZNĄ! "Byłam w prawdziwym szoku”
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News