asd
Fot. Instagram/dodaqueen
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Gest Dody odbiera mowę. Zrobiła coś, na co niewiele osób by się zdecydowało

Doda przez wiele lat była jedną z najbarwniejszych, ale i najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiej piosenki oraz show-biznesu. W ostatnim czasie jednak zdecydowanie się uspokoiła, już tak nie zaskakuje, a teraz z okazji świąt Bożego Narodzenia zgodziła się wzruszające wyznanie, które chwyta za serce. 

Doda przez lata budowała swój wizerunek i karierę na skandalach, wyzywających strojach, odważnych zdjęciach oraz kontrowersyjnych wypowiedziach. Mówiła w mediach wszystko, co tylko myślała, nie patrzyła na konsekwencje ani to, kogo swoimi słowami może urazić. Szybko przyniosło to spodziewany efekt, a ona na stałe dołączyła do świata polskiego show-biznesu, w którym żyje już od wielu lat. W ostatnim czasie jednak można zauważyć, że Doda zdecydowanie się uspokoiła. Coraz rzadziej wywołuje skandale, nie chwali się życiem osobistym, niechętnie publicznie komentuje nawet swój związek z Emilem Stępniem. Teraz, z okazji świąt Bożego Narodzenia, zdecydowała się na niesamowity gest, który chwyta za serce.

Niesamowity gest Dody chwyta za serce

Doda mimo gigantycznych zarobków, które zdobyła na fali swojej popularności, nie dała się poznać jako szczególna filantropka i osoba o wielkim sercu. Zawsze lubiła zadbać o siebie, nosiła drogie kreacje i biżuterię z górnej półki, jednak zdjęć ze schronisk i domów dziecka nie było zbyt dużo. Teraz jednak zgodziła się na wzruszające wyznanie, przez które zmienić się może sposób postrzegania jej przez wielu Polaków. - Nigdy nie zapomnę reakcji rodziców, gdy zarobiłam pierwsze większe pieniądze i spłaciłam rodzicom kredyt. Wtedy moja mama zaniemówiła przez telefon - to było warte miliony. Na poprzednią gwiazdkę dałam rodzicom samochód - zawsze marzyłam, aby móc zawiązać auto w kokardę. Mina taty była bezcenna - wspomina artystka w rozmowie z "Kozaczkiem".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Jak Doda spędza święta Bożego Narodzenia?

Takie zachowanie chwyta za serce i trzeba przyznać, że z pewnością niewiele osób zdecydowałoby się na tak wielki gest. W dalszej rozmowie okazało się, że kobieta święta Bożego Narodzenia chce spędzić otoczona przez rodzinne ciepło i najbliższe jej osoby, które również poznają jej hojność. - Jestem przyzwyczajona do tego, że jestem darczyńcą i to ja robię prezenty. Większą radość daje mi dawanie, bo ciężko na to pracuje od dziecka, aby mieć taką możliwość. Moim największym szczęściem jest to, że pieniądze, które zarobię mogę przeznaczyć dla bliskich - powiedziała. Takie oblicze piosenkarki z pewnością zna niewielu, pokazuje jednak jej ogromne serce i to, jak ważna jest dla niej rodzina.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Natalia Kukulska pokazała swój dom. Wbije was w ziemię
  2. Tak Rozenek zrobiła się na święta! Wygląda młodziej?
  3. Anna Dymna i jej mąż zostali bez dachu nad głową. Koszmarny dramat przed świętami
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News