Doda nie wytrzymała, to ją dobiło. Ale już niedługo zrobi coś WSPANIAŁEGO

Doda nie wytrzymała, to ją dobiło. Ale już niedługo zrobi coś WSPANIAŁEGO

Doda wzięła na siebie ogromne brzemię, które wyraźnie zaczyna ją przerastać. Wokalistka zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Jej fani nie wierzą w to, co zobaczyli w jej mediach społecznościowych. Widocznie ją to dobiło, jednak pomimo wszystko postanowiła zrobić coś wspaniałego.

Doda w polskim show-biznesie obecna jest od wielu lat i od samego początku wokalistka stawiała na szokowanie opinii publicznej. Z biegiem czasu jej sceniczny charakter zaczął się uspokajać, a sama piosenkarka ustatkowała się. Nie oznacza to, że utraciła swój pazur. Jednak w obliczu ostatniej tragedii Doda zebrała się na wspaniały ruch. Niestety, cała sytuacja ją przytłoczyła.

Doda nie wytrzymała

Niedzielna tragedia, która miała miejsce w Gdańsku, wstrząsnęła całą Polską. Śmierć Pawła Adamowicza udowodniła wielu osobom, jak wielki problem nienawiści panuje w naszym kraju. Dlatego z tego powodu powstało wiele inicjatyw, które chcą zapobiegać podobnym katastrofom. Doda postanowiła zrobić coś wspaniałego i ruszyć z koncertem, na który zaprosiła wiele polskich gwiazd. Artyści mają na nim pokazać, że świat bez nienawiści i niepotrzebnej przemocy ma jak najbardziej rację bytu. Jednak nie wszystko przebiega zgodnie z jej planem. Wokalistka wzięła na siebie ogromne brzemię, ponieważ organizacja takiej imprezy to masa pracy, a jako organizatorka musi sama wszystkiego dopilnować i zaplanować. Dodatkowo nie może zaniedbywać swoich innych projektów, które również są bardzo istotne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ To wszystko sprawia, że prowadzenie mediów społecznościowych oraz kontakt z fanami jest praktycznie niemożliwy. Dlatego Doda postanowiła, że do poniedziałku znika z Internetu. Fani trzymają kciuki za swoją idolkę, ale wielu z nich jej nie wierzy. Jak dla nich celebrytka nie wytrzyma całego weekendu bez Internetu i mediów społecznościowych. - Skazana na pana muszę się wyciszyć, chwile się zregenerować po tym wszystkim. Od 2 dni nie śpię, załatwiam i co 5 min odbieram tel., a przecież jeszcze muszę pracować nad swoimi projektami. Wracam do Was w poniedziałek - pisze Doda. Bez wątpienia wsparcie w tak trudnych chwilach przyda jej się, ale i tak najbliższe dni Dody wypełnione będą ciężką pracą i masą stresu, a wszystko po to, aby osiągnąć postawiony przez siebie cel. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Alicja Bachleda-Curuś kolejny raz dała kosza swojemu eks! To musiało boleć
  2. Zenek Martyniuk pewnie płonie ze wstydu! Jego syn znowu zszokował społeczeństwo
  3. Daniel Olbrychski we łzach. Gwiazdor pogrążył się w żałobie
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News