Doda przeżyła koszmar na wczasach. Musiała szybko wrócić do domu

Doda przeżyła koszmar na wczasach. Musiała szybko wrócić do domu

Doda niedawno przeżyła jeden z najszczęśliwszych dni swojego życia - wyszła za ukochanego mężczyznę. Nic dziwnego, że chciała gdzieś wyjechać i cieszyć się swoim szczęściem. Niestety, na wczasach przeżyła prawdziwy koszmar. Musiała szybko wrócić do domu.

Doda wyjechała na wczasy, by jeszcze bardziej nastroić się pozytywną energią. Niestety, zamiast relaksu i odprężenia, znalazła tam jedynie nerwy i zawód. Musiała szybko wracać do domu. Wyjazd popsuli piosenkarce paparazzi. Chociaż za wszelką cenę stara się ona chronić prywatność swoją i męża, to natrętni fotografowie zrobią wszystko, aby złapać ją chociaż na jednym ujęciu.

Doda jest zrozpaczona nieudanym odpoczynkiem

Doda miała nadzieję na romantyczne chwile tylko we dwoje. Korzystając z kilku dni, w których nie koncertowała, wyjechała razem z Emilem do Juraty, ale parze nie udało się skupić wyłącznie na sobie. - Przyjechaliśmy w nocy, nikomu nic nie mówiliśmy. Taki wypadzik do Juraty na 2 dni żeby świętować 2 miesięcznice małżeństwa, a rano ,na plaży hotelowej ,przed oknem mojego pokoju stali gotowi papparazzi... Dyrektor hotelu stwierdził, że to na pewno nikt z obsługi tylko mieszkańcy hotelu mnie "sprzedali" - opowiadała Doda. Od tego momentu nie mogli cieszyć się już tylko sobą, fotoreporterzy byli dosłownie wszędzie. - Przykro mi... miałam 2 dni przed kolejnymi koncertami żeby normalnie pocieszyć się naszą chwilą. Już wiem, że stoją pod hotelem, wiec nie zjem spokojnie gofra, nie pójdę na molo.Dlatego zmieniamy hotel, w innym nas nie sprzedadzą i potraktują tak, jak innych ludzi, którzy przyjechali odpocząć, a nie uciekać przed aparatami, bo podobno to nie pierwszy raz, u tego do którego trafiliśmy. Czy może wracać do domu skoro i tak już będą na nas polować? - zastanawiał się Doda na swoim Instagramie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. POLEXIT?! Wyciekł nowy plan PiS, jeśli UE nie ustąpi
  2. Ale afera! NAGIE zdjęcie czołowego polityka PiS w sieci
  3. Na Rydzyka patrzy cały świat. To może być jego koniec
  4. Mundial w cieniu niespodziewanej tragedii. Nie żyje polski piłkarz, kibice w żałobie
  5. Nie tylko śmierć brata. Beata Kozidrak w żałobie i rozpaczy, nie zdążyła…
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News