Po tylu latach! Rozenek i Radzio zabawiają się kosztem Dody
Patryk Korzec - 31 Grudnia 2018

Po tylu latach! Rozenek i Radzio zabawiają się kosztem Dody

Doda kiedyś budziła ogromne kontrowersje i była jedną z najgłośniejszych gwiazd polskiej muzyki oraz świata show-biznesu. W ostatnim czasie jednak zdecydowanie się uspokoiła, lecz jej przeszłość znów daje o sobie znać. Jej były mąż wraz z ukochaną Małgorzatą Rozenek publicznie zabawiają się kosztem piosenkarki. 

Doda wraz ze wstąpieniem do zespołu Virgin szybko stała się jedną z najpopularniejszych twarzy polskiej sceny. Kobieta intrygowała wyzywającymi kreacjami, odważnym >Emilem Stępniem, coraz rzadziej pojawiała się przed kamerami i zabiera głos w mediach. Głośno mówi się, że Doda ostatecznie zerwała z dawnym wizerunkiem, teraz jednak przeszłość sama się do niej odezwała. Jej były mąż Radek Majdan wraz ze swoją ukochaną Małgorzatą Rozenek publicznie postanowili dogryźć artystce.

Doda ośmieszona przez Małgorzatę Rozenek

Małgorzata Rozenek nawet na egzotycznych wakacjach nie pozwala, by zapomniano o niej w polskim show-biznesie. Niektórzy nawet twierdzą, że wykorzystuje każdą okazję, by wbić po cichu szpilę swoim wrogom. Właśnie zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w wielkim indiańskim pióropuszu. Uznane to zostało za zabawianie się kosztem byłej żony jej partnera, którą jest właśnie Doda. Cała sytuacja nawiązuje do tego, że w czasie małżeństwa Majdana z piosenkarką, zdecydował się on wytatuować sobie na ramieniu podobiznę ukochanej, którą po rozwodzie przerobił na wizerunek Indianina. Ogromny pióropusz na głowie Rozenek z pewnością przypominać ma koronę zwycięstwa w walce o miłość sportowca.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej

Internauci nie przestają zaskakiwać. Powód hejtu szokuje

Takie celebryckie docinki i drobne sprzeczki zwykle intrygują i ciekawią internautów, którzy bardzo szybko i chętnie zaczynają opowiadać się po konkretnej stronie i jej kibicować. Tym razem jednak stało się inaczej - rzeczywiście pojawił się hejt na Małgorzatę Rozenek, jednak Doda nie miała z tym nic wspólnego. Poszło o samą kwestię pióropusza. - Lubię cię, ale... Nie rozumiem noszenia pióropusza. Przecież to przywilej tylko dla wodza, który świadczy o szacunku, jaki ma - uświadamia gwiazdę zdegustowana internautka. - Noszenie piór dla rdzennych mieszkańców Ameryki to obraza - upomina ją kolejna. - Żeby sobie robić z czymś urocze zdjęcie, to najpierw przydałoby się poznać historię, tradycję i znaczenie tego przedmiotu. Zero pomyślunku - ocenia następna osoba.doda Fot. Instagram/m_rozenekZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, co oznaczają tatuaże Martyny Wojciechowskiej. Wbije was w ziemie
  2. Wyciekły zdjęcia sylwestrowej sukienki Kurdej-Szatan. Oczy wam wyjdą z orbit!
  3. Wielka klęska Sławomira tuż przed Sylwestrem. Musiało zaboleć
  4. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News