Doda też ma postanowienie noworoczne! Pokazała GENIALNE nagranie

Doda też ma postanowienie noworoczne! Pokazała GENIALNE nagranie Źródło: Fot. Instagram/dodaqueen

Doda zdecydowała się nie występować na żadnej imprezie sylwestrowej i huczne przyjęcie wraz z Nowym Rokiem spędziła u boku ukochanego męża za granicą. Wokalistka i Emil Stępień udali się do Dubaju, gdzie również mieli wiele obowiązków. Gwiazda wraz z nadejściem 2019 roku wyjawiła także swoje noworoczne postanowienie.

Doda już drugi rok z rzędu nie chwyciła za mikrofon, by w noc 31 grudnia śpiewać na imprezie jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Podobnie jak w 2017 roku, wokalistka wyleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie zagościła w luksusowym hotelu. W tym roku udała się tam wraz z mężem, z którym pracowała także nad nadchodzącym filmem "Dziewczyny z Dubaju". Noworoczny pokaz sztucznych ogni para spędziła nad brzegiem Zatoki Perskiej, podziwiając zapierające dech w piersiach eksplozje. Nowy Rok to także nowe postanowienia i plany na siebie, karierę, przyjemności. Popularna wokalistka swoje postanowienie noworoczne zaprezentowała na Instagramie. Fanom bardzo przypadło do gustu.

Doda pokazała swoje noworoczne postanowienie

1 stycznia każdego roku miliony osób na całym świecie budzi się z przeświadczeniem, że musi coś w swoim życiu odmienić. Jedni mówią, że "już więcej nie piją", inni idą na siłownie, a jeszcze inni są na tyle zadowoleni ze swojego życia, że nie zamierzają niczego w nim zmieniać pod naporem nowej daty. Doda postanowiła, że w 2019 roku będzie ćwiczyć. Pomocny w tym okazał się jej mąż Emil Stępień, który może pochwalić się naprawdę imponującą sylwetką. Gwiazda ćwiczy z nim, a raczej na nim. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ O co właściwie chodzi? Wokalistka mianowicie wcale nie wykonuje żadnego wysiłku, a jedynie leży na plecach męża, by dociążyć go w czasie robienia pompek. Trzeba przyznać, że artystka wykazała się pomysłowością, w końcu tak naprawdę jej sylwetka nie wymaga żadnej korekty.

Małżeństwo Dody

W maju zeszłego roku media obiegła niespodziewana wiadomość o ślubie Dody. Wokalistka sama poinformowała o tym fakcie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Związek z Emilem Stępniem, był utrzymany w takiej tajemnicy, że na miejscu ślubu, który odbył się w Hiszpanii, nie zjawili się żadni paparazzi. Nikt ze znajomych również nie puścił pary z ust. Dziennikarze byli całkowicie zaskoczeni. - Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!! KOCHAM GO! - napisała wówczas gwiazda.
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Ja:Od nowego roku zaczynam ćwiczyć ! Tez ja☝?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Była przyjaciółka Kaczyńskiego rozjeżdża PiS. Burza po wywiadzie w TVN
  2. Lewandowska dostała propozycję od gwiazdora "Na wspólnej". Nie mogła mu odmówić!
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Ile waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
  5. Gdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News