Doda chciała dobrze, kończy się jak zwykle. Zamiast miłości mamy kłótnię gwiazd

Doda chciała dobrze, kończy się jak zwykle. Zamiast miłości mamy kłótnię gwiazd

Doda będzie miała o czym myśleć. Popularna gwiazda muzyki pop chciała ostatnimi czasy zorganizować koncert, który miał upamiętnić zmarłego prezydenta Gdańska. Planowana uroczystość wzbudziła wielkie emocje wśród artystów, którzy zostali zaproszeni do występowania. Swój głos w sprawie zabrała jedna z legend polskiego rocka, której pomysł Doroty Rabczewskiej początkowo nie przypadł do gustu. Wszystko przez Edytę Górniak, która negatywnie odniosła się do działań wokalistki Virgin.

Doda to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny muzycznej. Pomimo tego, że Rabczewska z zasady budzi skrajne emocje wśród fanów polskiego show-biznesu, to jej inicjatywa charytatywna przez część polskich artystów została przyjęta dosyć ciepło. Niektórzy, jak Edyta Górniak i Katarzyna Nosowska, mieli jednak duże wątpliwości dotyczące dopisania się do listy artystów występujących w przedsięwzięciu. Była wokalistka zespołu Hey postanowiła na swoim Instagramie podzielić się tym, jak zastanawiała się nad udziałem. Okazało się, że w podjęciu decyzji pomógł jej własny syn.

Doda będzie w szoku. Katarzyna Nosowska nie chciała wystąpić na jej koncercie

O planowanej inicjatywie, Dorota Rabczewska poinformowała za pomocą swoich social mediów. - Nagrywam tę wiadomość zmotywowana tym, co piszą do mnie fani. Kiedy odsłuchałam swoją piosenkę "Znak pokoju", zrozumiałam, że napisałam ją 15 lat temu i przez 15 lat nic się nie zmieniło. Mam prośbę do wszystkich muzyków, może zrobimy coś razem w duchu tego utworu? Przekażmy sobie znak pokoju, zjednoczmy ludzi pod sceną. Zróbmy koncert, ale nie tak, że telewizja nas wynajmuje na wykon - zróbmy coś od siebie sami. Niech każdy artysta opowie, jak przeżywa hejt na własnej skórze. Możemy tym pomóc swoim fanom i zrobić kawał dobrej roboty - mówiła Rabczewska na Instagramie. O ile pomysł spodobał się wielu artystom, to Katarzyna Nosowska miała wielkie wątpliwości dotyczące występu w planowanym przez wokalistkę zespołu Virgin wydarzeniu. Chodziło o promocję wydarzenia i przesłanie, wynikające ze słów Rabczewskiej. Dodatkowe wątpliwości wokalistki wzbudziła koleżanka ze sceny. Edyta Górniak otwarcie twierdzi, że działalność gwiazdy pop ma za zadanie jedynie ją wylansować. Z nieoczekiwaną pomocą Dodzie wyszedł syn Nosowskiej, który przekonał ją do zmiany decyzji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda była o krok od rezygnacji. W podjęciu decyzji pomógł jej syn

Za pomocą swojego instagrama, Nosowska postanowiła pochwalić się rozmową ze swoim synem dotyczącą występu w przedsięwzięciu. - To nie jest długotrwały pokój. Ludzie powinni łączyć się z faktu bycia jednią, a nie posiadania wspólnego wroga. Nawet gdy ten wróg jest niematerialny. Popieram ideę jednoczenia się, ona jest piękna i zgadzam się z tym koncertem tak jak Ty. Tylko to hasło... motto zawsze wykuwa się w głowach, więc niech kują inne. Pełne czystej miłości i faktu, że w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy ludźmi. Tak jak Ty mnie uczysz - tłumaczył słynnej wokalistce syn Jak więc widać, było bardzo blisko kłótni Dody z Nosowską, która na początku sceptycznie podeszła do pomysłu koncertu. Obecnie jednak Rabczewska prowadzi batalię z Edytą Górniak, która próbuje podważyć jej dobre intencje. Wsparcie Nosowskiej w konflikcie przeciwko byłej uczestniczce Eurowizji może eskalować, gdyż krytycznie do zachowania piosenkarki odnosi się coraz więcej artystów i fanów. Wokalistka Hey wystąpi w trakcie darmowego koncertu charytatywnego z takimi sławami polskiej sceny jak Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz, czy Mandaryna. Czy to skończy się kolejną wielką awanturą w show-biznesie?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotr Żyła zaskoczył całą Polskę! Upamiętni śp. Adamowicza na oczach milionów
  2. W Koglu-Moglu kochali go wszyscy! Teraz czeka go najgorszy los
  3. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News