Doda
Fot. Instagram/Doda
Wiadomości Pikio - 2 Stycznia 2019

Doda pokazała ogromne serce! Zrobiła coś pięknego dla dawnej królowej polskiej muzyki

Doda od lat pozostaje jedną z najbardziej znanych i cenionych przez fanów polskich wokalistek. Gwiazda ma jednak nie tylko wielki talent, ale także ogromne serce. Internauci są poruszeni gestem, który wokalistka wykonała w stronę legendarnej Ireny Santor, pogrążonej w żałobie po stracie ukochanego.

Doda poznała Irenę Santor na planie programu "Tylko nas dwoje", w którym obie były jurorkami. Chociaż mogłoby się wydawać, że wokalistki nie będą w stanie odnaleźć wspólnego języka, te natychmiast nawiązały doskonały kontakt, a nić porozumienia między nimi była bardzo dobrze widoczna. Co ciekawe, wypowiadały się nawet na ten temat w mediach, zawsze używając ciepłych, przyjaznych słów wzajemnego uznania.

Doda nawiązała wyjątkową więź z Ireną Santor, a dziś wyciąga do niej pomocną dłoń

- Bardzo ją lubię. (...) I myślę: kurczę, ja tu z tym gołym tyłkiem, cały czas jakieś głupoty gadam w telewizji, co ta biedna kobiecina o mnie pomyśli. Że uciekłam z wariatkowa? Ale ona mnie uwielbiała! - powiedziała Doda w jednym z wywiadów przed kilkoma laty, nie ukrywając, że darzy Santor ogromnym szacunkiem i podziwem. - To bardzo inteligentna, miła dziewczyna. (...) Nie wiem, dlaczego jej się boją. Myślę, że ona bardziej gra, niż w rzeczywistości jest taka ostra. Przy spotkaniu okazało się, że Doda jest bardzo dobrze wychowaną młodą osobą, że nie jest agresywna. Przeciwnie: słuchała tego, co mówię. Ma tak piękną figurę, że przyjemnością jest oglądanie takiego tworu bożego - stwierdziła za to Irena Santor, także ewidentnie pałająca do Dody ogromną sympatią.

Doda wspiera Irenę Santor w bardzo trudnych chwilach

Kiedy więc dawna królowa polskiej muzyki pogrążyła się w głębokiej żałobie po śmierci ukochanego Zbigniewa Korpolewskiego, młodsza koleżanka nie chciała pozostawić jej samej, bez wsparcia ze swej strony. Podczas spotkania z samotnymi osobami starszymi w siedzibie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, które zorganizowano z okazji Mikołajek oraz Bożego Narodzenia, Doda nagrała dla Ireny Santor specjalny filmik z pozdrowieniami, obiegający dziś media społecznościowe oraz plotkarskie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
- Witaj, Irenko. Jestem w miejscu, w którym masz wielu fanów. Chcieliśmy cię wszyscy pozdrowić. Trzymaj się, jesteśmy z tobą - powiedziała na nim popularna wokalistka, czym niezwykle poruszyła serca wspierających Santor internautów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowy rok zaczął się dla niej tragicznie. Polska gwiazda nie ma jak wrócić do Polski
  2. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  3. Po jej odejściu z Tańca z Gwiazdami, Polacy byli załamani. Właśnie wraca!
  4. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  5. Sławomir z żoną mocno zaryzykowali w Sylwestra. Wszyscy widzieliśmy jak się skończyło
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska ma się z czego cieszyć! Nie tylko ją w 2018 odwiedził bocianCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News