Doda idzie na wojnę z Owsiakiem. Do tej pory gwiazda zawsze wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale tym razem przelała się u niej czara goryczy. „Zawiodłam się” – mówi sama zainteresowana.

W grudniu zaproszono Dodę do udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Gdy jednak przyszło do wystawiania przez wpierających wydarzenie artystów rzeczy na aukcję charytatywną, doszło do pewnego konfliktu.

ZOBACZ TAKŻE: Tak relaksuje się Doda. To było 5 bardzo mokrych minut

Doda idzie na wojnę z Owsiakiem

Dodzie odmówiono możliwości zareklamowania na wizji sukienki, którą wystawiła na aukcję. Gwieździe nie przyznano 30 sekund czasu antenowego w TVN, która to stacja jest partnerem medialnym WOŚP. Sama zainteresowana ma teorię, że za odmową stoi prezenterka stacji Agnieszka Woźniak-Starak, z którą piosenkarka aktualnie się procesuje.

Przede wszystkim jednak, Doda zawiodła się na samej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tej sytuacji nie stanęła po jej stronie.

ZOBACZ TAKŻE: Doda ma specjalne traktowanie! Haniebne poniżenie policji

Zatem nie narzucam się. 20 lat razem. Od dziecka. Niestety, jak widać, wsparcie jest tylko jednostronne… Życzę Wam wszystkiego najlepszego z całego mojego serca, mimo że je zawiedliście – skomentowała sprawę Doda.

Mimo tego, Doda nie odwołała zaplanowanego już koncertu dla WOŚP w Kielcach. Zapowiedziała jednak, że to jej ostatni występ dla tej sprawy. Nie ukrywa, że weszła na wojenną ścieżkę z WOŚP i Jurkiem Owsiakiem.

ZOBACZ TAKŻE: Doda szokuje w sylwestra. Pokazała swoje kokosy

Źródło: se.pl

Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]


Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Oto dziecięce gwiazdy lat90.! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również