Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!

Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!

Doda w ostatnim czasie przeżywała trudne chwile, przez co niepokoili się o nią zarówno bliscy, jak i fani. Aby nieco odpocząć psychicznie, gwiazda wyjechała z mężem na wakacje i postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami z wczasów. To właśnie internauci zauważyli na fotografiach coś, co ich przeraziło. 

W ostatnim czasie życie Dody nie było łatwe. Przeżyła stratę dwóch ukochanych członków rodziny, co bardzo źle podziałało na psychikę celebrytki - martwili się o nią zarówno bliscy i rodzina, jak i fani. By odpocząć od złych myśli piosenkarka, wybrała się  na urlop, który na bieżąco relacjonowała internautom w mediach społecznościowych. Jak się okazało, fani byli zdruzgotani wyglądem celebrytki i podejrzewają jej poważną chorobę.

Doda przechodzi ciężkie chwile

Dorota Rabczewska niedawno w bardzo krótkim czasie straciła dwie postaci, które były jej wyjątkowo bliskie. Pierwsza zmarła jej ukochana babcia, natomiast tuż po tym piosenkarka musiała pożegnać się ze swoim najlepszym przyjacielem - psem Bandziorem, który towarzyszył jej przez 13 lat. Po tych dwóch nagłych wydarzeniach Doda załamała się do tego stopnia, że wiele osób bardzo się o nią niepokoiło. Było tak źle, że nie zjawiła się nawet na koncercie swoich idoli - zespołu Guns N' Roses, gdy ten grał w Polsce. A zaproszenie otrzymała od samego Slasha.

Czy Doda jest ciężko chora?

W tych trudnych chwilach pomaga artystce także jej mąż Emil Stępień. By trochę odpocząć i się zrelaksować, para wybrała się na urlop. Doda pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z wyjazdu, jednak internauci dostrzegli na nim coś, co ich przeraziło. Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy na jeden temat - figury wokalistki. Jej zaskakująco szczupła sylwetka zaniepokoiła internautów, którzy zaczęli podejrzewać, że celebrytka jest poważnie chora. - Anoreksja :O - napisała jedna z internautek. - Doda co sie stało? wyglądasz tu jak anorektyczka ;[ - pytała inna. 

Co to jest anoreksja?

Fani zaczęli podejrzewać, że znana piosenkarka i celebrytka choruje na poważną chorobę - anoreksję, inaczej nazywaną jadłowstrętem psychicznym. Jest to zaburzenie odżywiania polegające na celowej utracie wagi wywołane i podtrzymywane świadomie przez osobę chorą. Fani otwarcie piszą, że Doda jest zbyt chuda, a taka figura nie wygląda ładnie. Twierdzą, iż z niedoborem kilogramów nie jest jej do twarzy i doradzają, by o siebie dbała. Jak na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia podejrzeń, że Doda choruje na anoreksję. Doda Fot. Facebook/Doda
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Taniec z Gwiazdami był dla niej koszmarem?! Szokujące kulisy
  2. Młynarska naprawdę robi to matce?! Kobieta przerwała milczenie
  3. Niezwykły gest Beaty Kozidrak. Zrobi to dla zmarłego brata
Następny artykuł