Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!

Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!

Doda w ostatnim czasie przeżywała trudne chwile, przez co niepokoili się o nią zarówno bliscy, jak i fani. Aby nieco odpocząć psychicznie, gwiazda wyjechała z mężem na wakacje i postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami z wczasów. To właśnie internauci zauważyli na fotografiach coś, co ich przeraziło. 

W ostatnim czasie życie Dody nie było łatwe. Przeżyła stratę dwóch ukochanych członków rodziny, co bardzo źle podziałało na psychikę celebrytki - martwili się o nią zarówno bliscy i rodzina, jak i fani. By odpocząć od złych myśli piosenkarka, wybrała się  na urlop, który na bieżąco relacjonowała internautom w mediach społecznościowych. Jak się okazało, fani byli zdruzgotani wyglądem celebrytki i podejrzewają jej poważną chorobę.

Doda przechodzi ciężkie chwile

Dorota Rabczewska niedawno w bardzo krótkim czasie straciła dwie postaci, które były jej wyjątkowo bliskie. Pierwsza zmarła jej ukochana babcia, natomiast tuż po tym piosenkarka musiała pożegnać się ze swoim najlepszym przyjacielem - psem Bandziorem, który towarzyszył jej przez 13 lat. Po tych dwóch nagłych wydarzeniach Doda załamała się do tego stopnia, że wiele osób bardzo się o nią niepokoiło. Było tak źle, że nie zjawiła się nawet na koncercie swoich idoli - zespołu Guns N' Roses, gdy ten grał w Polsce. A zaproszenie otrzymała od samego Slasha.

Czy Doda jest ciężko chora?

W tych trudnych chwilach pomaga artystce także jej mąż Emil Stępień. By trochę odpocząć i się zrelaksować, para wybrała się na urlop. Doda pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z wyjazdu, jednak internauci dostrzegli na nim coś, co ich przeraziło. Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy na jeden temat - figury wokalistki. Jej zaskakująco szczupła sylwetka zaniepokoiła internautów, którzy zaczęli podejrzewać, że celebrytka jest poważnie chora. - Anoreksja :O - napisała jedna z internautek. - Doda co sie stało? wyglądasz tu jak anorektyczka ;[ - pytała inna. 

Co to jest anoreksja?

Fani zaczęli podejrzewać, że znana piosenkarka i celebrytka choruje na poważną chorobę - anoreksję, inaczej nazywaną jadłowstrętem psychicznym. Jest to zaburzenie odżywiania polegające na celowej utracie wagi wywołane i podtrzymywane świadomie przez osobę chorą. Fani otwarcie piszą, że Doda jest zbyt chuda, a taka figura nie wygląda ładnie. Twierdzą, iż z niedoborem kilogramów nie jest jej do twarzy i doradzają, by o siebie dbała. Jak na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia podejrzeń, że Doda choruje na anoreksję. Doda Fot. Facebook/Doda
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Taniec z Gwiazdami był dla niej koszmarem?! Szokujące kulisy
  2. Młynarska naprawdę robi to matce?! Kobieta przerwała milczenie
  3. Niezwykły gest Beaty Kozidrak. Zrobi to dla zmarłego brata
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News