Doda boleśnie upokorzona. Nigdy mu nie wybaczy

Doda boleśnie upokorzona. Nigdy mu nie wybaczy Źródło: screen youtube.com/Wirtualna Polska

Doda otrzymała dziś nie lada cios od swojego byłego męża. Radek Majdan przy pomocy swoich mediów społecznościowych pod przykrywką romantyzmu wbił piosenkarce potężną szpilę. Internauci bardzo szybko zareagowali, ostro go krytykując.

1 czerwca jest bardzo wyjątkowym dniem w życiu Radosława Majdana. Właśnie tego dnia okrągłe 40 urodziny obchodzi jego małżonka Małgorzata Rozenek-Majdan. Były piłkarz chciał przez swojego Instagrama złożyć jej romantyczne życzenia. Jednak część jego wypowiedzi bardzo nie spodobała się internautom. Sama Doda, której tyczy się fragment, z pewnością długo mu tego nie zapomni.

Doda upokorzona przez Majdana

Pomimo, że nie są już razem, to swojego czasu łączyła ich bardzo silna więź. Ich gorące małżeństwo śledziła cała Polska. Teraz jednak Doda została przez niego okrutnie potraktowana. - Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę Ci tego samego, czego Ty życzyłaś mnie. ”Wszystko, co widziałem zanim poznałem Ciebie było stratą czasu”. Kocham Cię najbardziej na świecie Pączuszku - pisze Majdan. Pod postem Radosława Majdana wybuchła prawdziwa burza. Internauci wprost zaczęli go krytykować za treść życzeń, które zamieścił. Majdan próbował się tłumaczyć swoim romantyzmem, jednak dał się wciągnąć w dyskusje z fankami. - Trochę przykry cytat - napisała fanka. Majdan szybko i krótko odpowiedział, wnosząc o więcej romantyzmu, jednak to nie zakończyło tematu. Fanka postanowiła nadal kontynuować dyskusję. - Romantyczne to jest dla Pani Małgosi, a dla byłych partnerek to trochę przykre. Jestem zdania, że każde doświadczenie czegoś uczy - tak miało być. Nie żałuje się przecież tego, że było się szczęśliwym. - dodaje. Jednak po wielu takich komentarzach Majdanowi ewidentnie puściły nerwy. Odpowiedzią pod jego postem, która przelała szalę goryczy była zdecydowanie bardziej dotkliwa do niego. - Smutne i podłe słowa! Żal mi jest pana, że wcześniejsze doświadczenia niczego pana nie nauczyły, ani niczego nie wniosły. - pisze kolejna internautka. - Smutne i podłe jest to, co ty teraz robisz - odpowiedział Majdan. Zdecydowana większość komentujących opowiedziała się solidarnie po stronie upokorzonej Dody. Piosenkarka nie skomentowała tej sytuacji, ale bez wątpienia moglibyśmy od niej usłyszeć równie mocne słowa, Doda jest znana z ciętego języka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle oskarżona o kradzież!
  2. Gigantyczna awaria banków w całej Polsce! Miliony Polaków odcięte od pieniędzy
  3. Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Ujawnili je bliscy aktorki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News