Andrzej Piaseczny usłyszał od kolegi straszne słowa nt. Dody. Zemścił się w najgorszy możliwy sposób

Andrzej Piaseczny usłyszał od kolegi straszne słowa nt. Dody. Zemścił się w najgorszy możliwy sposób Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Doda z powodu choroby swojego ojca, musiała odwołać jeden ze swoich koncertów. Został on przełożony na inny dzień, teraz jednak pojawił się nowy problem. Piaseczny usłyszał od kolegi coś strasznego na temat celebrytki. Zemsta była niewiarygodna.

Doda jest właśnie w trakcie trasy koncertowej, którą promuje swój najnowszy album pod tytułem "Dorota". Z powodu nagłej choroby swojego taty niestety musiała odwołać jeden ze swoich występów. Rabczewska ten czas przeznaczyła na pomoc rodzinie w tej wyjątkowo trudnej chwili i wraz z mężem odwiedziła swoje rodzinne strony. Koncert został przełożony na inny termin, jednak teraz na jaw wyszła kolejna informacja, która z pewnością zasmuci fanów - kolejny występ również się nie odbędzie.

Doda odwołuje swój koncert

Nie da się ukryć, że jest to duża niedogodność dla wszystkich fanów Dody, którzy chcieli się pojawić na tym wydarzeniu. Zaczęły się pojawiać liczne spekulacje odnośnie do tego, dlaczego zdecydowano się na ponowne odwołanie koncertu. Sami organizatorzy podają, że jest to wywołane problemami technicznymi, lecz wielu internautów ma na ten temat inne zdanie.

 - Dobro Artysty i Widza było i jest dla nas nadrzędną wartością. Kiedy dowiedzieliśmy się o chorobie w rodzinie Dody i odwołaniu koncertu z dnia 21.03, zadziałaliśmy błyskawicznie. Nie chcąc zawieść fanów oraz samej Dody zaproponowaliśmy, aby koncert odbył się 19 maja w Hali Torwar po zakończonym innym koncercie. Jesteśmy jednak zmuszeni powiadomić Państwa, że z przyczyn organizacyjnych i niezależnych od nas, nie będzie to możliwe - poinformowali organizatorzy.

Faktowi udało się dotrzeć do informacji, które rzucają zupełnie nowe światło na całą tę sprawę. Okazuje się, że powodem może być artysta, który również miał zaplanowany koncert w Hali Torwar tego samego dnia. Mowa o Piasku, który dawniej był bliskim przyjacielem Dody, jednak ich relacja miała się pogorszyć w momencie, kiedy wraz z Nergalem brał udział w programie "The Voice of Poland".

- On go nastawił przeciwko Dodzie, opowiadając mu różne historie na jej temat, które oczywiście stawiają Dodę w złym świetle. Jak widać jest lojalny wobec kolegi i nie chce mieć z Dodą nic wspólnego - twierdzi informatorka "Faktu". 

Biorąc to pod uwagę media wysnuły teorię, iż teraz to Piasek chce zemścić się na Dodzie. W ramach tego nie zgodził się na występ z nią tego samego dnia na jednej scenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Z tym, że jego koncert ma odbyć się o godz. 18, a Dody koncert planowano w związku z tym na 20. Wszyscy by się wyrobili. Zaparł się i groził, że jak Doda będzie grała tego dnia w tej samej hali co on, to on odwoła koncert. Uznał, że wszystko wyglądałoby tak, jakby był supportem Dody - tłumaczy informator Faktu, pracujący na Hali Torwar.

Co więcej, sam menadżer Dody nie dementuje tych doniesień, a zamiast tego radzi skupić się na kolejnym koncercie Rabczewskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcym kraju
  3. Stan syna Dominiki Tajner jest ciężki. Postawa Michała Wiśniewskiego rozrywa serca
  4. Przełom w śledztwie zaginionej Madeleine McCann? Matka otrzymała zaskakujące wiadomości
  5. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  6. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

 

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News