Doda opublikowała bardzo niepokojące nagranie. Chodzi o jej zdrowie, zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy

Doda opublikowała bardzo niepokojące nagranie. Chodzi o jej zdrowie, zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy Źródło: Instagram / Doda

Doda jest przerażona tym, co dzieje się z jej zdrowiem. Wokalistka zwróciła się o pomoc do lekarzy, jednak ci wciąż nie wiedzą, co dokładnie jej dolega. Wkrótce gwiazda będzie więc musiała przejść kolejne badania.

Doda podzieliła się z fanami bardzo niepokojącym zwierzeniem. Za pośrednictwem InstaStory gwiazda przekazała, że ma tajemnicze problemy ze zdrowiem, które niezwykle ją martwią.

Doda boi się o swoje zdrowie

- Kochani, nie spałam całą noc. O 6:00 rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało, albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem… Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem, może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać, czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie... Ratunku - powiedziała przerażona Doda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż od pojawienia się pisku minęło już kilka dni, problem nie ustaje. Gwiazda przyznała, że boi się, że traci słuch, dlatego zwróciła się o pomoc także do fanów. Niestety dolegliwość z czasem się nasila.

Wokalistkę czekają kolejne badania

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, które mają najwyższe IQ. Są superinteligentne
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

- 24 godziny bez nakładek na zębach, kolejny steryd, komora hiperbaryczna i było lepiej. Założyłam więc godzinę temu nakładki i znowu to samo. Doszedł jeszcze szum jak z muszli przy uchu. 3 doba wariacji. Jutro badanie słuchu i wszystko będzie jasne. Jesus, help me - przekazała załamana wokalistka.

Gwiazda podejrzewa, że na jej stan zdrowia mogło wpłynąć najwyższe od kilku lat ciśnienie w ostatnich dniach. Przygotowuje się więc obecnie do kolejnych badań, licząc na skuteczną pomoc i trafną diagnozę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Porażające, co Viki Gabor chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Mało która 12-latka mogłaby na to wpaść, co na to rodzice?
  4. W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach
  5. Jeszcze na dobre się nie zaczęło, a już pies cierpi przez fajerwerki. Wystraszony wpadł pod samochód

Źródła: Pikio, naTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News