Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli

Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli Źródło: YouTube / Plejada

Doda w ostatnim czasie boryka się z nietypowym problemem zdrowotnym. Gwiazda najpierw szukała pomocy u fanów, a później zdecydowała się wybrać do specjalisty. Jak się jednak okazało, dolegliwość nieco wymknęła się spod kontroli, gdyż pomimo badań wciąż nie jest jasne, co właściwie przytrafiło się wokalistce.

Doda niedawno zwierzyła się fanom z niecodziennego problemu. Za pośrednictwem InstaStory gwiazda opowiedziała, jaka dolegliwość niespodziewanie zaczęła poważnie jej doskwierać.

- Kochani, nie spałam całą noc. O 6:00 rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało, albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem… Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem, może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać, czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie... Ratunku - stwierdziła obolała wokalistka.

Doda zmaga się z problemem zdrowotnym

Jako że pomoc fanów nie okazała się skuteczna, gwiazda zdecydowała się na wizytę u specjalisty. Jak się jednak okazało, lekarzowi też nie udało się ustalić, co jej właściwie dolega.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wiem, że się o mnie martwicie, więc chciałam wam powiedzieć, że właśnie wracam od lekarza. Wszystko z uchem jest super. Nie mam żadnego stanu zapalnego. Nic, zero... Błona, cytuje: »różowo-szara, idealna«. Żadnych rzeczy, które mogłyby tam zalegać - przekazała Doda.

Piosenkarka przejdzie szereg badań

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Wokalistkę czekają więc wkrótce dodatkowe badania, dzięki którym być może uda się ustalić, co dokładnie jej dolega. Bez prawidłowej diagnozy gwieździe może być trudno powrócić do zdrowia. Istnieje także ryzyko, że nieprzyjemne dolegliwości będą powracały także w przyszłości. Na to bardzo zapracowana Doda nie może sobie oczywiście pozwolić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Turniej Czterech Skoczni. Ogromny sukces Dawida Kubackiego, polscy kibice w euforii
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Planeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News