Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich

Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich Źródło: Instagram dodaqueen

Nie po raz pierwszy Doda zaskoczyła swoich fanów. Ostatnio powodem konsternacji był film zamieszczony przez nią w mediach społecznościowych. Przedstawiał intymne chwile spędzane z mężem. Trzeba przyznać, że nie jest to widok dla wszystkich.

Doda to jedna z tych gwiazd, która regularnie wprawiała swoich fanów w osłupienie. Niekiedy było to spowodowane odważnymi kreacjami lub kontrowersyjnymi wypowiedziami. Jednak tym razem zamieściła na Instagramie relację z chwil spędzonych sam na sam z mężem.

Doda na bieżąco relacjonuje swoje życie podczas pandemii

Nie da się ukryć, że Doda doskonale odnajduje się mediach społecznościowych. Gwiazda już wcześniej dzieliła się z fanami swoją prywatnością. Jednak podczas izolacji od zewnętrznego świata, którą wymusił koronawirus, wokalistka ujawnia więcej szczegółów ze swojego życia intymnego, niż miało to miejsce wcześniej.

Choroba, która rozprzestrzeniła się na całym świecie sprawiła, że Doda musiała odwołać swoje koncerty. Gwiazda przebywa głównie w swoim domu razem z mężem. Niezaprzeczalnie taka atmosfera izolacji może sprawić, że do głowy przychodzą najróżniejsze pomysły. Jednym z nich było nagranie, które Doda umieściła w sieci. Z pewnością nie jest ono dla wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Intymne chwile z mężem trafiły do sieci

Przesiadywanie w odosobnieniu w domowym zaciszu może każdemu dawać się we znaki. Doda spędza ten czas w dużej mierze razem z mężem. Na bieżąco przekazuje też sporo informacji swoim fanom. Na Instagramie gwiazda zachęca do przestrzegania wytycznych związanych z pandemią. Wokalista doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia i wykorzystuje swoją popularność do zrobienia czegoś dobrego. Jednak czasami Doda potrzebuje też czasu dla siebie. 

Film, który zamieściła w sieci pokazuje intymne chwile, które gwiazda spędzała z mężem. Całe nagranie zaczęło się od widoku mężczyzny masującego jej stopy. Jednak później na nagraniu doszło do czegoś co z pewnością nie było widokiem dla wszystkich. Mąż piosenkarki zaczął czyścić jej uszy. Nie ma wątpliwości, że takie sceny nie wszystkim przypadną do gustu.

Dzisiaj grzeje: 1.Stało się, 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. Wiadomo, kto nie dostanie pieniędzy

2. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem

Całe nagranie chwil spędzonych wspólnie przez małżonków mogło przy oglądaniu wywołać dyskomfort u wielu osób. Nie da się ukryć, że widok czyszczenia uszu nie jest najmilszy dla oka. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Doda w tym trudnym czasie izolacji stara się utrzymać bliskie kontakty ze swoimi fanami. Prawdopodobnie właśnie dlatego dzieli się z nimi takimi szczegółami ze swojego życia. 

(Instagram dodaqueen)

(Instagram dodaqueen)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  3. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  4. 45 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Najgorsza sytuacja w kilku województwach
  5. Córka Zbigniewa Wodeckiego w końcu przerwała milczenie. Ujawniła długo skrywany sekret
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News