Doda nie wytrzymała. Skomentowała zwycięstwo Viki Gabor w bardzo niecenzuralnych słowach

Doda nie wytrzymała. Skomentowała zwycięstwo Viki Gabor w bardzo niecenzuralnych słowach Źródło: YouTube / Magazyn Gala

Doda z zapartym tchem śledziła tegoroczny finał Eurowizji Junior. Wokalistka relacjonowała wszystko na swoim Instagramie. Kiedy ogłoszono zwycięstwo Polki, nie wytrzymała. Padły mocne słowa.

Doda pilnie śledziła przebieg tegorocznego finału Eurowizji Junior. Artystka spędziła wieczór przed telewizorem wspólnie ze swoim przyjacielem, a wszystko na bieżąco relacjonowała na Instagramie. Kiedy ogłoszono wyniki, gwiazda nie wytrzymała i w mocnych słowach skomentowała wygraną Viki Gabor.

Doda relacjonowała finał konkursu na swoim Instagramie

Rabczewska-Stępniak z zapartym tchem obserwowała finał Eurowizji Junior 2019, który odbył się w Gliwicach. Poprzednią edycję wygrała Polka - Roksana Węgiel. W tym roku nasz kraj reprezentowała 12-letnia Viki Gabor, która z racji swojego romskiego pochodzenia, wywołała wiele emocji wśród Polaków. Doda publikowała relacje z koncertu finałowego na swoim Instagramie i na bieżąco dzieliła się z fanami przemyśleniami na temat występów reprezentantów poszczególnych krajów.

Doświadczona wokalistka ma świetny słuch muzyczny, który przez wiele lat pozwolił jej królować na polskiej scenie muzycznej. Jako kontrowersyjna postać wzbudza skrajne emocje, ale nie można odmówić artystce ogromnego talentu. Gwiazda od razu zwróciła uwagę na występy finałowe reprezentantów Hiszpanii i Kazachstanu. Według niej, byli to kandydaci do podium, co potwierdziło się w późniejszym czasie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda wybrała swoich faworytów, podzieliła się swoimi typami z obserwatorami

Doda jako jedną z faworytek wskazała również Viki Gabor. Gwiazda wybrała młodszą koleżankę po fachu nie tylko dlatego, że była reprezentantką naszego kraju. Doceniła przede wszystkim jej ogromny talent.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze nie dawali choremu niemowlakowi żadnych szans. Jego matka wpadła na szalony pomysł. Zadziałał od razu
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Gwiazda nie potrafiła wskazać najlepszego z trójki wybranych kandydatów, choć całym sercem wspierała 12-letnią reprezentantkę Polski. Z niecierpliwością czekała na ogłoszenie zwycięzców. Kiedy na ekranie pojawiła się tablica z ostatecznym werdyktem i stało się jasne, że dziecięcą Eurowizję po raz kolejny wygrywa Polka, Doda nie wytrzymała nadmiaru emocji i aż krzyknęła z radości. Padły też bardzo niecenzuralne słowa. 

– Wygraliśmy, k**** mać! – krzyknęła szczęśliwa i podekscytowana wokalistka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

źródło: Alaluna

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News