Tragiczne wydarzenia w domu Dody. Nie czeka na Boże Narodzenie

Tragiczne wydarzenia w domu Dody. Nie czeka na Boże Narodzenie Źródło: screen/Polsat

Doda zdecydowała się na dramatyczne wyznanie, zdradzające szczegóły jej sytuacji w domu rodzinnym. Jak sama przyznaje, nie oczekiwała na Boże Narodzenie. W tym roku również nie zmieniła zdania.

Dorota Rabczewska, czyli Doda nie znosi najlepiej świąt Bożego Narodzenia. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się na wyjątkowo zaskakujące wyznanie, które może oburzyć wielu Polaków. Jednak wokalistka nie mówi tego, żeby wywołać skandal, gdyż ma do takiej opinii swoje powody.

Doda zdradziła prawdę o swoim stosunku do świąt

W ostatnim wywiadzie Doda przyznała, że nie przepada za świętami Bożego Narodzenia. Do tej pory unikała ich, jak mogła i za każdym razem pod koniec grudnia planowała wyjazdy, aby spędzić ten czas z dala od kraju. Z reguły obierała egzotyczne kierunki, w miejsca, w których mogła odpoczywać nie tylko od polskich świąt, ale i od polskiej zimy.

- Ja w ogóle nie lubię świąt Bożego Narodzenia! W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje święta - mówiła pół-żartem Doda. Tym razem musiała zmienić plany.

W tym roku Doda nie opuści Polski na święta. Wszystko przez niepokojące wieści z domu rodzinnego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, jakiś czas temu słynna wokalistka przeżyła rodzinny dramat. Okazało się, że jej rodzice poważnie zachorowali, najpierw dowiedziała się o nowotworze mamy. W ubiegłym roku Doda dostała kolejne niepokojące wieści, dotyczące tego, że również jej tata również cierpi z powodu raka. To sprawiło, że artystka zrezygnowała ze świątecznych wyjazdów.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2.
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

- Odkąd moja mama zachorowała na raka, już nigdy nie opuściłam świąt. Dodatkowo ostatnie święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Życie jest nieprzewidywalne. Trzeba doceniać każdą chwilę z rodziną! - powiedziała Doda w wywiadzie z Super-Expressem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!
  4. Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce
  5. Znany z "Barw szczęścia" i "Pensjonatu pod Różą" spowodował wypadek w Warszawie. Policja ujawniła porażające informacje

Źródło:  Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News