Doda zabiera głos
wikipedia
Oktawian Góral - 22 Maja 2020

Doda zabiera głos w sprawie Majdana. Zaskakująca deklaracja piosenkarki

Doda, polska piosenkarka, zabiera głos w sprawie swojego byłego męża, Radosława Majdana. Co powiedziała gwiazda? Sprawa ma związek z filmem o pedofilii Latkowskiego! Zaskakujące słowa Dody. Oświadczenie w tej sprawie wydał także były piłkarz. Nieoczekiwany zwrot zdarzeń. Jak skończy się cała sprawa?

Doda to polska piosenkarka, znana ze wzbudzających szok kreacji oraz wypowiedzi. Piosenkarka zasłynęła po emisji programu "Bar" w telewizji Polsat na początku lat 2000. Artystka tworzy muzykę z pogranicza rocku i popu. Przez lata związana była z piłkarzem, Radosławem Majdanem. Dorota Rabczewska i Majdan przeżyli razem wiele lat. O ich rozstaniu mówiła cała Polska.

BelgiaW Belgii znalazł się mężczyzna, ale mówi tylko po polsku. Nie wie, kim jest, służby proszą o pomocCzytaj dalej

Doda zabiera dzisiaj głos w sprawie swojego byłego męża. Zapytała ona na swoim Instagramie o kwestię filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Rabczewska skierowała do swoich fanów pytanie o odbiór filmu oraz emocje z nim związane.

"Nic się nie stało" to kolejny, po produkcji braci Sekielskich, film poruszający trudny temat pedofilii w Polsce. Film opowiada historię wykorzystywania seksualnego nieletnich w dwóch sopockich klubach: Zatoka Sztuki oraz Dream Club. O filmie zaczyna robić się coraz głośniej, a kolejne osoby komentują obraz.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Justyna Żyła o PiotrzeJustyna Żyła znów wyciąga przykre sprawy z przeszłości? Wyznała prawdę o PiotrzeCzytaj dalej

Doda nawiązuje do Majdana

Doda, przez lata związana z Radosławem Majdanem, zapytała na swoim Instagramie: "Co sądzicie o najnowszym filmie „Nic się nie stało”, a co najważniejsze o tym co padło na debacie ?".

https://www.instagram.com/p/CAbLfI0gcQq/

Jeden z fanów w komentarzu nawiązał do Radosława Majdana, którego nazwisko padło podczas debaty po premierze filmu. Reżyser filmu, Sylwester Latkowski, w emocjonalnej wypowiedzi wezwał znane polskie gwiazdy, aby "powiedziały prawdę". Wśród nich wymienił właśnie Majdana. Doda stanęła w obronie swojego byłego męża. Zdradziła pewien szczegół z ich wspólnego życia.

Piosenkarka wskazała, że owszem, Majdan, lubił uprawiać seksu, dużo seksu, ale podczas ich związku nigdy nie wykazywał zainteresowania osobami nieletnimi. "Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję", oznajmiła gwiazda. Radosław Majdan także zajął stanowisko.

Dzisiaj grzeje:

1. Dopiero teraz Doda wyjawiła porażającą prawdę o Radku Majdanie. Rozenek może się wściec
2. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

Do sprawy odniósł się również były piłkarz, Radosław Majdan. Żąda on sprostowania od reżysera, oficjalnych przeprosin. Majdan napisał na swoim Instagramie oświadczenie, w którym dementuje, jakoby miał być w jakikolwiek sposób związany ze sprawą. Stwierdza, że reżyser popełnił błąd wymieniając nazwisko Majdana. Majdan oczekuje przeprosin. W przeciwnym razie grozi skierowaniem sprawy do sądu. Poniżej publikujemy oświadczenie piłkarza:

https://www.instagram.com/p/CAbQ8jNBoPE/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało
  3. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  4. Kobiety oszalały na punkcie nowej mody. Jest bardzo niebezpieczna zwłaszcza teraz, lepiej nie ryzykować
  5. Niebywałe, jakie zdjęcie Anna Lewandowska pokazała tuż po porodzie. Wszystko widać
  6. Krzysztof Cugowski wyznał porażającą prawdę. Chodzi o jego zdrowie, mało kto wiedział
  7. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

Gotowanie składnik dodawany do zupyPolacy masowo dodają ją do zup. Popełniają błąd, skład przyprawia o palpitacjeCzytaj dalej

Źródło: Wprost/Instagram-dodaqueen/Instagram-r_majdan

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News