Wszystko się wydało. Doda tuż przed swoim ślubem oszukała całą rodzinę, powód osłabia

Wszystko się wydało. Doda tuż przed swoim ślubem oszukała całą rodzinę, powód osłabia Źródło: youtube.com Wedding Dream - Izabela Janachowska

Doda była pierwszym gościem Izabeli Janachowskiej w nowym cyklu wywiadów "Śluby gwiazd". Jak przystało na kontrowersyjną piosenkarkę, cała rozmowa była niesamowicie szczera, pełna humoru, wspomnień i mistrzowskich tekstów. Sympatycy obu pań mogli dowiedzieć się, że Doda przed swoim ślubem oszukała praktycznie wszystkich.

Doda nie mogła postąpić inaczej - świadomie oszukała bliskich oraz przyjaciół. Miała bardzo ważny powód, w jej przypadku jest to bardzo zrozumiałe.

Postanowiła sama zorganizować ślub oraz wesele

Izabela Janachowska postanowiła porozmawiać z Dodą na temat jej ślubu od A do Z. Uroczystość już wcześniej wywołała dyskusję w mediach - piosenkarka z zaskoczenia ogłosiła w kwietniu 2018 roku, że poślubiła Emila Stępnia w hiszpańskiej Marbelli. Para przez długi czas utrzymywała, że są jedynie przyjaciółmi i żadne śluby czy zaręczyny im w głowie. Jak się okazało, wszystko planowali, chociaż dla ścisłości zrobiła to sama Doda. Piosenkarka przyznaje, że po 2 miesiącach doszła do wniosku, że organizacja samej ślubu oraz wesela była karkołomnym wyzwaniem.

Doda bardzo chciała, żeby jej ślub był tajemnicą. Nie chciała rozgłosu mediów, nie mogła też poprosić nikogo o pomoc - bała się, że jedno potknięcie może zrujnować jej cały plan. Wmawiała znajomym, że pierścionek zaręczynowy to jakaś przypadkowa chińska podróba, a gdy kupowała suknię ślubną zmyślała, że zakup jest na potrzeby nowej komedii romantycznej z uciekającą panną młodą. Doda była zadowolona, ponieważ nikt nawet nie domyślał się, że niedługo zostanie mężatką.

Doda oszukała swoich przyjaciół, zaskoczenie sięgnęło zenitu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda zorganizowała suknię, plener, miejsce wesela, a nawet przywiozła z Polski księdza - w Hiszpanii nie można udzielać ślubu w plenerze, a artystce taki właśnie się marzył. To miał być jej pierwszy ślub kościelny, wszystko musiało być idealnie. O wyjeździe do Hiszpanii w wiadomym celu wiedzieli tylko jej rodzice oraz oczywiście narzeczony. Jednak inne bliskie osoby oraz przyjaciele kompletnie nie mieli pojęcia, dlaczego Doda tak mocno upiera się na ich wizytę w Hiszpanii. Wszystko dlatego, aby zachować maksimum prywatności, nie wywoływać szumu w mediach i przy okazji zobaczyć zaskoczone twarze weselników.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy są zdruzgotani, wieść o nagłej śmierci spadła na nich jak grom. Niestety, nie żyje polityk
2. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

- Głupoty im wymyślałam, każdemu co innego. Mówiłam, że jest premiera filmu, że muszą to zobaczyć, bo to jest taki tajemny film, w którym brałam udział i muszą to zobaczyć, bo będzie wyświetlane tam, nigdzie więcej - opowiadała Doda. Kiedy bliscy przyjechali do Marbelii, dopiero wtedy dowiedzieli się, dlaczego artystka ich tam zgromadziła. Łzom i radości nie było końca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Wielki rywal Małysza ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Kibice zaniemówili, Adam sam o niej nie wiedział
  3. Wysportowany 21-latek robił pompki. Nagle stracił przytomność, teraz walczy o życie, rodzina błaga o pomoc
  4. Wszystko się wydało. Doda tuż przed swoim ślubem oszukała całą rodzinę, powód osłabia
  5. Wziął psa w ramiona i zaczął mu śpiewać kołysankę. Nawet on nie przewidział reakcji zwierzaka, wszystko się nagrało
  6. Odwołano egzamin ósmoklasisty. Uczniowie napiszą go dopiero w lipcu, wszystko przez epidemię. Media obiegła zaskakująca wiadomość z jednej z polskich szkół

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News