Doda nie wytrzymała. Padły szczere słowa o posiadaniu dzieci

Doda nie wytrzymała. Padły szczere słowa o posiadaniu dzieci Źródło: instagram.com dodaqueen

Doda wytrwale milczała przez długi czas, ale gdy ciągłe pytania o dzieci zaczęły ją coraz bardziej osaczać, w końcu nie wytrzymała i powiedziała, co sądzi na ten temat. Niezwykle szczere słowa.

Doda stara się być bardzo aktywną w mediach społecznościowych, choć ostatnio jej grafik jest naprawdę napięty. Wokalistka pracuje nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Jako producentka stale ma ręce pełne pracy, a mimo to udaje jej się pozostawać w doskonałym kontakcie z fanami, którym co jakiś czas przemyci za pośrednictwem Instagrama niewielkie smaczki z planu. Zważywszy na wiek Rabczewskiej i to, jak ciężko pracuje, ledwo znajdując czas na chwilę wytchnienia, obserwatorzy znów zaczęli dopytywać o potomstwo. Wokalistka nie wytrzymała. 

Dosadnie szczera Doda o posiadaniu dzieci 

Od kilku lat Rabczewska jest szczęśliwie zakochana w Emilu Stępniu, a od dwóch jest jego jeszcze szczęśliwszą żoną. Mężczyzna wytrwale towarzyszy jej w kolejnych zawodowych przedsięwzięciach, a tym bardziej na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Dzięki wsparciu, jakie Doda od niego otrzymuje, łącząca ich miłość tylko przybiera na sile. Zdaniem fanów to pierwszy raz, kiedy widzą idolkę tak zakochaną, choć ona ma już za sobą kilka poważnych relacji, a nawet małżeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wydawać by się zatem mogło, że liczne pytania sympatyków o potomstwo Emila i Dody nie są niczym nadzwyczajnym. Rabczewska co prawda wielokrotnie powtarzała, że nie zamierza mieć dzieci, ale ci, widząc ją jako obrastającą w piórka żonę dociekają, czy aby nie zmieniła zdania. Zwracają również uwagę, że ma 36 lat i, według nich, to ostatni dzwonek za założenie rodziny. Nie tak dawno Rabczewska wrzuciła na swój Instagram fotkę z opisem, w którym poniekąd odniosła się do dyskusji na temat wieku. 

- Kiedy jesteś przed czterdziestką i mówią ci że twój pociąg już odjechał... Miej to w du*ie, są jeszcze jachty i samoloty - skwitowała pod zdjęciem, do którego zapozowała w kusej i podkreślającej jej wdzięki małej czarnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, wprowadzono pilny zakaz. Wszystko zacznie się już w poniedziałek o 8 rano

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Kancelaria Premiera potwierdziła fantastyczne wieści. Wielu Polaków zaciera ręce

Pod postem nie zabrakło oczywiście zapytań o potomstwo, ale to komentarz jednej z internautek, która ubolewała nad decyzją Dody, że nie chce mieć dzieci, bo z pewnością byłyby piękne, doprowadził artystkę do furii. W krótki, ale dosadny sposób odpowiedziała obserwatorce.

- Dzieci to nie torebki, że mają być piękne. Przede wszystkim mają być chciane i wyczekane - skwitowała Rabczewska, dając fance jasno do zrozumienia, że jej w planach na przyszłość nie ma miejsca na potomstwo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Zenek Martyniuk w podręcznikach szkolnych? Nie żartujemy, dotarliśmy do zdjęć
  4. Do tej pory milczała. Przyszła żona Tomasza Komendy w końcu wyjawiła prawdę
  5. Ludzie musieli uciekać z mieszkań, służby pilnie przystąpiły do działania. Ogromna katastrofa spadła w nocy na miasto za granicą
  6. Cudowny przepis na rozpływające się w ustach kanie w majonezowej panierce. Nawet schabowe nie mają z nimi szans

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News