Bardzo smutna wiadomość, Doda pogrążona w smutku. Gwiazda przekazała informacje o nagłej śmierci

Bardzo smutna wiadomość, Doda pogrążona w smutku. Gwiazda przekazała informacje o nagłej śmierci Źródło: instagram.com dodaqueen

Doda za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała bardzo smutną wiadomość. Gwiazda nie ukrywa, że wydarzenie mocno ją dotknęło. Piosenkarka poinformowała o śmierci - bolesne wieści spowodowały wysyp komentarzy pełnych kondolencji oraz słów współczucia. To na pewno spore wsparcie dla Dody.

Doda pokazała czarno-białe zdjęcie, pojawiły się kondolencje, a emocjonalny wpis piosenkarki poruszył każdego. Gwiazda w pewien sposób została sama, być może niedługo się to zmieni.

Internauci starają się wspierać gwiazdę

Doda zaskoczyła wszystkich, kiedy na swoim profilu na Instagramie umieściła czarno-białe zdjęcie. Na fotografii było widać jej dwa ukochane pieski - Bestię oraz Bandziora. Jak się okazało, Bestia nie żyje. Suczka miała 14 lat i podobnie jak poprzedni czworonóg, towarzyszyła Dodzie przez ponad dekadę. Fani starają się pocieszać piosenkarkę, która kocha zwierzęta i była niesamowicie zżyta z puchatymi przyjaciółmi.

- Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel - Bestia. Tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona, czyli 14-stu lat, dokładnie 2 lata temu. Jako właścicielka różnych psów, w tym 2 shih tzu, muszę z przykrością podzielić się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingerencji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne odbijają się tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami są dla psów i kochających właścicieli prawdziwym dramatem. Jeżeli kiedykolwiek moje serce się załata po tych stratach i zdecyduje się jeszcze na psa, to będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu - napisała Doda pod czarno-białym zdjęciem psiaków.

Doda 2 lata pożegnała psa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odejście Bestii to nie jedyny dramat, jaki przeżyła Doda. W lipcu 2 lata temu gwiazda pożegnała Bandziora - również psa rasy shih tzu. Umieściła wtedy czarno-białe nagranie, jak bawi się z ukochanym psem. Opatrzyła je podpisem: "Żaden pies nigdy go nie zastąpi".

Dzisiaj grzeje: 1. Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości
2. Jerzy Stuhr w szpitalu. Nie jest dobrze

Dodzie zapewne będzie brakować merdających przyjaciół i radosnego szczekania. Być może kiedy będzie już mniej zajęta i skończy prace nad filmem, bardziej skupi się na załataniu zranionego serca. Internauci przekonują gwiazdę, że kundelki są wyjątkowe i jak żaden inny pies potrafią odwdzięczyć się miłością. Przytaczają też swoje historie i namawiają na adopcję oraz zapewnienie lepszego życia czworonogowi ze schroniska - któryś z nich na pewno czeka na dom.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia🖤tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora ,który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona ,czyli 14stu lat, dokładnie 2 lata temu 🥺 jako wlascielka różnych psów ,w tym 2 shih tzu , muszę z przykrością podzielic się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne ODBIJAJĄ SIĘ tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami ,SĄ DLA PSÓW I I KOCHAJĄCYCH właścicieli PRAWDZIWYM dramatem. Jeżeli kiedykolwiek moje serce się załata po tych stratach i zdecyduje się jeszcze na psa, to będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu😎

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały splot tragicznych wydarzeń. Nie żyje znany sportowiec, miał olbrzymiego pecha
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
  4. Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry
  5. Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni
  6. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News