Powalający na kolana apartament Dody jest do wynajęcia. Cena taka, że zemdlejecie

Powalający na kolana apartament Dody jest do wynajęcia. Cena taka, że zemdlejecie Źródło: Instagram/Doda

Doda swój apartament urządziła przy współpracy z profesjonalistami. Architekci wnętrz wykonali dla niej specjalny projekt, który zamienił jej mieszkanie w ekskluzywne lokum. Doda postanowiła wynajmować je zainteresowanym. Każdy może zobaczyć, jak to jest żyć jak gwiazda. Za jedną dobę trzeba jednak naprawdę słono zapłacić.

Doda zaprezentowała jedno ze swoich mieszkań. Przestronny apartament z dwiema sypialniami sprawił, że internauci przecierali oczy ze zdumienia. Apartament pomieściłby wielodzietną rodzinę. Tej jednak nie byłoby stać na mieszkanie w tak luksusowym miejscu. Cena za dobę to jak miesięczna wypłata dla pracownika.

Doda pokazała fanom swój apartament

Doda podróżuje nieustannie po całej Polsce. Koncertuje ze swoją nową płytą, ale także ze sztandarowymi utworami swojego zespołu. Nie ma więc czasu, aby przebywać w swoim wielkim apartamencie znajdującym się nieopodal warszawskich Łazienek. Postanowiła więc go wynajmować.

Wielu internautom jej pomysł bardzo się spodobał. Choć byli podekscytowani to jednak nigdy nie zaznają życia jak ich idolka. Wynajęcie apartamentu za noc to bagatela 1000 zł. Tyle trzeba wydać, jeśli chcemy spędzić czas w apartamencie w środku tygodnia. W weekendy ta cena rośnie i to prawie dwukrotnie. Wielu nie stać na taki wydatek.

Apartament ma 135 metrów kwadratowych, wielką łazienkę, bar, dwie sypialnie i wiele innych pomieszczeń, które przyozdobione są w sposób dość nowoczesny i, jak twierdzą internauci, apartament wygląda trochę "jakby udekorowała go nastolatka".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy w ten sposób Doda chce podreperować swój budżet?

Niektórzy internauci zaczęli zastanawiać się, czy Doda wynajmując swoje mieszkanie za tak bajońskie sumy chce w ten sposób podreperować swój budżet. W końcu lata świetności jej zespół ma już za sobą. Choć Doda nadal koncertuje, a jej wydarzenia przyciągają tłumy, to jednak nie jest to to samo, co miało miejsce, gdy w rankingach radiowych przebojów jej utwory plasowały się na pierwszych miejscach rankingu OLiS.

Fot. Facebook/Doda

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  4. Nowe zaskakujące doniesienia. Chodzi o żony Michała Wiśniewskiego i jego córkę
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Zbadano samochód ojca 5-letniego Dawida. Wyniki są przerażające

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News