Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie

Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie Źródło: YouTube / Plejada

Doda ma wielu fanów, którzy nie mogą się doczekać, kiedy ich ukochana artystka zajdzie w ciąże. Gwiazda przestała ukrywać prawdę i wyjawiła fanom, dlaczego wciąż nie została mamą.

Doda przestała ukrywać prawdę. Kobieta jest zamęczana pytaniami o macierzyństwo i dzieci. Gwiazda wyznała fanom, dlaczego do tej pory nie zdecydowała się na zostanie matką. Internauci są zaskoczeni. Na koncie instagramowym artystki w mgnieniu okiem pojawiło się wiele komentarzy.

Doda wyznała prawdę o dzieciach

Artystka ma 36 lat, jednak do tej pory nie została matką. Ciekawscy wielbiciele, co jakiś czas pytają artystkę, kiedy zajdzie w ciążę. Gwiazda postanowiła wyznać prawdę o swoim podejściu do dzieci i macierzyństwa. Zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiono 9 lat temu, w czasie podpisywania jej drugiej solowej płyty. Opatrzyła fotografię zabawnym komentarzem, który rozwiał wątpliwości wszystkich.

- Kochani, na poprawę humoru zamieszczam uroczą fotografię przedstawiającą moje niezwykłe podejście do dzieci i czar, który ich magnetyzuje i koi - podpisała swoje zdjęcie wokalistka.

Doda nie ma podejścia do dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografii internauci mogą zobaczyć artystkę w towarzystwie trójki dzieci. Kobieta siedzi przy stole, na krześle obok znajduje się uśmiechnięty chłopiec. Oboje trzymają na kolanach kilkuletnie dziewczynki, które są zupełnie zapłakane. Jedna z nich wyciąga rączki w stronę obiektywu, domagając się natychmiastowego zabrania. Druga wyrywa się z objęć gwiazdy, która ma dość zabawną minę.

- Aż dziwne, że moje piski w uszach nie zaczęły się od uwiecznienia tej magicznej chwili - zażartowała w opisie swojego zdjęcia, nawiązując do niedawnych doniesień o dziwnych dźwiękach, które rzekomo słyszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału

2. Fatalne wiadomości TVP z samego rana. Zaginął polityk, w rzece znaleziono wrak jego auta

Skonfundowany uśmiech Dody rozbawił internautów do łez. Pod zdjęciem pojawiło się wiele zabawnych komentarzy, dotyczących jej zaskoczonej miny.

- Twoja mina mówi sama za siebie - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Minęłaś się z powołaniem. Przecież gołym okiem widać, ze urodzona z Ciebie Matka Polka - zażartowała kolejna z fanek gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom
  4. Nikt wcześniej tak nie poniżył Magdy Gessler. Nie mieści się w głowie, jak została potraktowana przed kamerami Kuchennych rewolucji
  5. Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News