Fani są zdruzgotani, smutne doniesienia o Dodzie. Nie wytrzymała, podjęto przykrą decyzję

Fani są zdruzgotani, smutne doniesienia o Dodzie. Nie wytrzymała, podjęto przykrą decyzję Źródło: instagram/dodaqueen

Doda w ostatniej chwili podjęła definitywną decyzję. Media obiegły przykre doniesienia o artystce, które bardzo zmartwiły jej fanów. Nie jest dobrze.

Choć Doda nie koncertuje już tak często jak kiedyś, wciąż może poszczycić się prawdziwą i szeroką rzeszą fanów, którzy od lat kibicują jej w rozwoju muzycznej kariery i bacznie wyczekują kolejnych występów. Artystka stara się wrócić do regularności w koncertowaniu, a jakiś czas temu zapowiedziała kolejne. W międzyczasie pojawiła się na rozdaniu Telekamer 2020, a jak się okazuje, już wtedy nie było z nią najlepiej. Po wydarzeniu była zmuszona podjąć ostateczną decyzję i w ostatniej chwili odwołać koncert. Powód odbiera mowę, jest źle.

Doda nie wytrzymała. Wyjątkowo smutne doniesienia, fani są zdruzgotani 

Już od pewnego czasu kolorowa prasa szeroko rozpisuje się, że ze zdrowiem wokalistki nie jest najlepiej. Ta ponoć uskarża się na bolesne piski w uszach, które mimo badań i próby diagnozy nie ustają. Okazuje się, że tuż przed Telekamerami artystka czuła się fatalnie, jednak ostatecznie, specjalnie dla fanów, zdecydowała się pojawić na wydarzeniu. Choć w tym przypadku Doda była jeszcze w stanie na moment zapomnieć o dolegliwościach, nie mogła zapomnieć o nich, gdy zbliżał się jej koncert zapowiedziany w jednym z klubów w Warszawie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak donosi portal Pomponik.pl, powołując się na informacje swojego zaufanego źródła, wokalistka ponoć do ostatniej chwili wahała się czy stanąć na scenie, jednak nieustający ból zmusił ją do tego, by odwołać występ. Fani są zdruzgotani nie tylko tym, że ich idolka nie zagrała zgodnie z planami, ale także jej stanem zdrowia. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez portal, Doda nie czuje się najlepiej i w obecnej sytuacji nie ma nawet ochoty na wyjścia ze znajomymi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wspaniały hołd dla Anny Jantar. Natalia Kukulska nie kryje łez
2. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

- Dorota do ostatniej chwili wahała się, czy wystąpić. Niestety, ból był tak silny, że musiała zrezygnować. Dziwne dźwięki w uchu nie ustępują! Daje się we znaki też bolączka związana ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Nie jest tajemnicą, że przez to wszystko podupadła też na zdrowiu psychicznym. Aktualnie nie ma ochoty na żadne wystąpienia publiczne i spotkania towarzyskie. Woli spędzać czas w domu niż na mieście. Emil jest dla niej bardzo wyrozumiały - zdradza informator Pomponika. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwałtowny wzrost zachorowań. Choroby weneryczne rozprzestrzeniają się błyskawicznie
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. 5-letnia córeczka umierała na jej oczach, a matka nawet nie kiwnęła palcem. Powód przeraża
  4. Rewelacyjnie proste i szybkie ciasto bez pieczenia. Nawet 4-letnie dziecko poradziłoby sobie z przygotowaniem
  5. Przez rok nie wypiła ani kropli wody. Efekty przeszły jej wszelkie oczekiwania, zadziwiające zdjęcia

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News