Jakie wymagania ma na koncertach Doda? "Bez hałasu i bez dzieci" to tylko początek

Jakie wymagania ma na koncertach Doda? "Bez hałasu i bez dzieci" to tylko początek Źródło: YouTube - Plejada

Doda w ciągu roku daje dziesiątki koncertów, a wykupienie jej udziału w imprezie z pewnością nie należy do łatwych zadań. Gwiazda ma wygórowane wymagania. Niewielu celebrytów ma takie wymogi.

Doda od wielu lat uchodzi za celebrytkę miewającą ekscentryczne zachowania i zachowującą się momentami nietypowo. Choć lata licznych prowokacji w zasadzie już minęły, a piosenkarka nie doprowadza już tak często do skandali za sprawą dziwnych zachowań na scenie, to mimo wszystko czasami słyszymy o jej trudnym do wytłumaczenia postępowaniu, które bawi internautów.

W sieci pojawiły się informacje na temat wymagań, które wobec organizatorów ma Doda. Okazuje się, że rzeczy, których żąda przed swoimi koncertami mogą wywołać rozbawienie. Co ciekawe, z pewnością nie wszyscy mogą pozwolić sobie na to, żeby spełnić prośby znanej wokalistki. To właśnie ona postanowiła opowiedzieć o nich w mediach społecznościowych, by zaspokoić ciekawość fanów.

Doda przedstawia swoje wymagania koncertowe

Niemal od samego początku swojej kariery Doda kojarzyła się z dziwnymi zachowaniami na scenie, niezrozumiałymi wypowiedziami, ale również z wielkim zainteresowaniem mediów oraz ludzi z całej Polski. Niektórzy uważają, że należy uznać ją za pierwszą polską celebrytkę, która doprowadzała do wielu kontrowersji za sprawą swoich działań.

Niedawno Dorota Rabczewska postanowiła w żartobliwy sposób odnieść się do swojego niedawnego koncertu. Dzięki jej wypowiedzi fani mogli poznać jej wymagania, które z pewnością interesowały wielu fanów. Trzeba przyznać, że potrzeby gwiazdy polskiej muzyki z pewnością nie należą do typowych.

Doda zamieściła wpis na Instagramie

- Miejsce mojego spania musi być bez hałasu, bez agregatów, bez klimatyzacji, bez dzieci biegających, bez wesel, bez urodzin, bez pań sprzątających o 6 rano oraz bez kuchni, która gotuje na dzień następny. Uwaga jestem tu, ja i mucha. Pozdrawiam serdecznie z odludzia. Skończyłam jako wariatka - pisze Doda na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda więc na to, że celebrytka ostatecznie rozwiała wątpliwości wobec swoich wymagań. Okazało się, że są one naprawdę trudne do spełnienia, a samej piosenkarce chodzi najwyraźniej jedynie o samotność. W dużych miastach, gdzie Doda występuje często, może być trudno dać jej ten komfort.

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu