Dzieje się! Doda tak ostro uderzyła w Edytę Górniak, że diwa jej nie odpuści, będzie z tego afera

Dzieje się! Doda tak ostro uderzyła w Edytę Górniak, że diwa jej nie odpuści, będzie z tego afera Źródło: Instagram / dodaqueen

Doda postanowiła znów podsycić konflikt, który od dawna trwa między nią, a jej koleżanką po fachu. Artystka w mocnych słowach skomentowała udział Edyty Górniak w nowym show stacji TVN.

Doda nie przebiera w słowach, kiedy chce komuś dopiec. Tym razem po raz kolejny skomentowała zachowanie Edyty Górniak, a nie jest tajemnicą, że kobiety nie przepadają za sobą już od lat. Fani Dody zacierają ręce w oczekiwaniu na odpowiedź skłóconej z nią koleżanki po fachu.

Doda skomentowała udział Edyty Górniak w nowym programie stacji TVN

Edyta Górniak zgodziła się wziąć udział w nowym programie "My Way". Widzowie mogą obserwować, jak gwiazda uczy się prowadzić samochód i próbuje zdać egzamin na prawo jazdy. Okazuje się, że jej zmagania uważnie śledzi również Doda, która obejrzała dwa odcinki show z udziałem koleżanki po fachu i wyciągnęła z nich wnioski. 

- Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie dlatego, że on sam w sobie jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła tą swoją infantylnością - powiedziała Doda w rozmowie z redakcją "Party".

Doda ewidentnie zdaniem fanów nawiązuje do zachowania, jakie w programie prezentuje Edyta Górniak. Naukę jazdy często przerywa bolesnymi opowieściami o swoim życiu. W nieprzychylnych słowach komentuje również swojego byłego męża. 

- Mnie najbardziej razi to, żeby w każdym odcinku, ale to w każdym, jechać po tym K.? Już przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte, ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące. Bardzo, bardzo musi go nienawidzić - dodała wokalistka.  

To wszystko sprawia, że kurs staje się zdaniem wielu widzów tylko tłem do jej prywatnych wynurzeń.

Doda wiele lat temu również wzięła udział w podobnym programie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalistka ma doświadczenie w temacie. Wiele lat temu sama była gwiazdą własnego reality-show, "Jazda z Dodą". Fani śledzili jej zmagania podczas nauki jazdy oraz państwowego egzaminu. 

- Mnie to samo drażni, co innych widzów: nie bierze tego na poważnie, tak kursy nie wyglądają. Naraża tego biednego instruktora na jakieś poważne konsekwencje w swoim zawodzie i prawne, co wcale nie jest zabawne. Mój kurs zupełnie inaczej wyglądał, wszystkich kursy zupełnie inaczej wyglądają - wyznała Doda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Fani artystki już czekają na odpowiedź Edyty Górniak. Słowa Dody mogą ponownie zaognić wieloletni konflikt pomiędzy wokalistkami, który zawsze odbija się głośnym echem w polskim świecie show-biznesu, 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tysiące wydasz na mandat. Karę powiążą z pensją

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News