DNO! Zamachowska ŻERUJE na śmierci dziecka męża

DNO! Zamachowska ŻERUJE na śmierci dziecka męża

Monika Zamachowska odkąd związała się ze Zbigniewem Zamachowskim nie wykazuję się taktem i klasą. Teraz przeszła samą siebie, żerując na śmierci dziecka aktora. 

Monika Zamachowska zasłynęła swoim głośnym związkiem z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Najpierw atakowała jego byłą żonę, która rzekomo pozbawiła artystę męskości, a potem nie miała litości również dla licznej gromadki jego dzieci. Teraz jednak przeszła samą siebie. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia... grobów. W ten sposób pochwaliła się internautom, że w Wielki Piątek odwiedziła groby swoich dziadków, ojca Zamachowskiego i... jego zmarłego synka. Obserwujący ją ludzie zgodnie stwierdzili, że zamieszczanie takich treści w internecie to gruba przesada.

Zamachowska przesadziła

Szczególnie zabolało ich wspomnienie o małym synku Zamachowskiego, Jasiu, którego aktor pochował ze swoją ówczesną żoną Anną Komornicką. Uznali za niesmaczne dzielenie się takimi rzeczami w sieci. - Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi - powiedziała Monika w wywiadzie dla "Gali", nie próbując nawet zachować śladów prywatności. Zamachowski zdecydowanie nie miał łatwego życia. Jako nastolatek musiał też zmierzyć się z samobójczą śmiercią ojca. 19-letni Zbyszek widział jak jego tata odbiera sobie życie. Teraz musi się zaś mierzyć z emocjonalnym ekshibicjonizmem swojej aktualnej żony.



  1. Biedroń dostał propozycję od Macrona. Nie uwierzycie jaką
  2. Koniec kariery Kożuchowskiej? Aktorka nie ma wyboru
  3. Dramat na Śląsku. Wypełniony ludźmi autobus roztrzaskany
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł