DNO! Zamachowska ŻERUJE na śmierci dziecka męża
Malwina Kossela - 31 Marca 2018

DNO! Zamachowska ŻERUJE na śmierci dziecka męża

Monika Zamachowska odkąd związała się ze Zbigniewem Zamachowskim nie wykazuję się taktem i klasą. Teraz przeszła samą siebie, żerując na śmierci dziecka aktora. 

Monika Zamachowska zasłynęła swoim głośnym związkiem z aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Najpierw atakowała jego byłą żonę, która rzekomo pozbawiła artystę męskości, a potem nie miała litości również dla licznej gromadki jego dzieci. Teraz jednak przeszła samą siebie. Dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia... grobów. W ten sposób pochwaliła się internautom, że w Wielki Piątek odwiedziła groby swoich dziadków, ojca Zamachowskiego i... jego zmarłego synka. Obserwujący ją ludzie zgodnie stwierdzili, że zamieszczanie takich treści w internecie to gruba przesada.

Zamachowska przesadziła

Szczególnie zabolało ich wspomnienie o małym synku Zamachowskiego, Jasiu, którego aktor pochował ze swoją ówczesną żoną Anną Komornicką. Uznali za niesmaczne dzielenie się takimi rzeczami w sieci. - Gdy jeździmy razem na cmentarz i patrzę na grób, w którym leżą razem ojciec, dziadek i synek Zbyszka z pierwszego małżeństwa, widzę, jak głęboko to w nim siedzi - powiedziała Monika w wywiadzie dla "Gali", nie próbując nawet zachować śladów prywatności. Zamachowski zdecydowanie nie miał łatwego życia. Jako nastolatek musiał też zmierzyć się z samobójczą śmiercią ojca. 19-letni Zbyszek widział jak jego tata odbiera sobie życie. Teraz musi się zaś mierzyć z emocjonalnym ekshibicjonizmem swojej aktualnej żony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Biedroń dostał propozycję od Macrona. Nie uwierzycie jaką
  2. Koniec kariery Kożuchowskiej? Aktorka nie ma wyboru
  3. Dramat na Śląsku. Wypełniony ludźmi autobus roztrzaskany
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
kuchenne rewolucje Magdy GesslerKuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebieCzytaj dalej
Źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News