To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE

To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE Źródło: fot. National Park Service

Na wakacje co roku czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci. Ten letni czas kojarzy się im z zabawą i beztroską. Dla wszystkich, którzy już się ich nie mogą doczekać, mamy fantastyczną informację - w tym roku wolne będzie... dłuższe!

Na ogół nie ma zbyt wielu dzieci, które w lato tęskniłyby za szkołą. Wszyscy na pewno bardzo się ucieszą z uwagi na to, że w tym roku wakacje będą dłuższe. To nie zdarza się często.

Wakacje w tym roku będą dłuższe!

To nie żart - faktycznie dzieci będą mogły cieszyć się dłuższym wolnym. W tym roku uczniowie rozpoczną letni odpoczynek już 22 czerwca. Niedługo więc wszyscy odbiorą świadectwa i radośnie oddadzą się ulubionym zajęciom. Co najlepsze, wcale nie muszą się stresować, że już za moment znowu szkoła. W tym roku dzieci nie wrócą do nauki zwyczajowo, 1 września. 1 wypada bowiem w sobotę. Dzięki temu uczniowie zyskają aż dwa wolne dni. Pierwszy dzwonek na szkolnych korytarzach zabrzmi dopiero 3 września. Wakacje w tym roku potrwają aż... 73 dni! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec Imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. Wstrząsające! Gwiazda TVN próbowała się zabić
  3. Nie żyje idol nastolatek. Wstrząsające okoliczności śmierci
  4. Widzowie Dzień Dobry TVN są w szoku. Stacja szykuje ogromną zmianę
  5. Korwin-Piotrowska pierwszy raz szczerze o traumie. Przez nią osiwiała
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News