To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE

To nie żart! Wakacje w tym roku zostaną PRZEDŁUŻONE Źródło: fot. National Park Service

Na wakacje co roku czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci. Ten letni czas kojarzy się im z zabawą i beztroską. Dla wszystkich, którzy już się ich nie mogą doczekać, mamy fantastyczną informację - w tym roku wolne będzie... dłuższe!

Na ogół nie ma zbyt wielu dzieci, które w lato tęskniłyby za szkołą. Wszyscy na pewno bardzo się ucieszą z uwagi na to, że w tym roku wakacje będą dłuższe. To nie zdarza się często.

Wakacje w tym roku będą dłuższe!

To nie żart - faktycznie dzieci będą mogły cieszyć się dłuższym wolnym. W tym roku uczniowie rozpoczną letni odpoczynek już 22 czerwca. Niedługo więc wszyscy odbiorą świadectwa i radośnie oddadzą się ulubionym zajęciom. Co najlepsze, wcale nie muszą się stresować, że już za moment znowu szkoła. W tym roku dzieci nie wrócą do nauki zwyczajowo, 1 września. 1 wypada bowiem w sobotę. Dzięki temu uczniowie zyskają aż dwa wolne dni. Pierwszy dzwonek na szkolnych korytarzach zabrzmi dopiero 3 września. Wakacje w tym roku potrwają aż... 73 dni!
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. To koniec Imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. Wstrząsające! Gwiazda TVN próbowała się zabić
  3. Nie żyje idol nastolatek. Wstrząsające okoliczności śmierci
  4. Widzowie Dzień Dobry TVN są w szoku. Stacja szykuje ogromną zmianę
  5. Korwin-Piotrowska pierwszy raz szczerze o traumie. Przez nią osiwiała
Źródło: msn.com Następny artykuł