Ta historia to najlepszy przykład na to, jak pogoń za sławą w internecie prowadzić może do wyjątkowo niebezpiecznych sytuacji. Pewna 16-latka z Brazylii wsadziła do mikrofalówki swoją świnkę morską. Historia o mały włos nie zakończyła się tragedią.

Na wyjątkowo głupi pomysł dziewczyna wpadła za sprawą swoich znajomych, którzy mieli ją namówić do upieczenia swojego pupila. Na całe szczęście śwince udało się zbiec z urządzenia.

Po fali krytycznych komentarzy dziewczyna usunęła zarówno film, jak i swoje konta na profilach społecznościowych. Mimo to, w internecie nadal odnaleźć można fragmenty przerażającego filmu.

Ojciec dziewczyny po wyjściu całej sprawy na jaw miał zabrać dziewczynę na posterunek policji, gdzie złożyła wyjaśnienia. Zwierzę trafiło natomiast do kliniki weterynaryjnej.

Córka została ukarana za swoje zachowanie. Zwierzątko czuje się dobrze. Przepraszam w imieniu całej swojej rodziny. Wszyscy w domu opiekujemy się zwierzętami i nigdy byśmy na coś takiego nie pozwolili. Jeszcze raz przepraszamy – napisał ojciec dziewczyny w swoim oświadczeniu, które znalazło się w internecie.

Zdaniem wielu osób przeprosiny to jednak w tej sytuacji za mało. W sieci pojawił się już hasztag,,kara dla Vitorii”, którym internauci chcą wpłynąć na władze, by te ukarały dziewczynę, która dla sławy w internecie doprowadziła do cierpienia bezbronnego zwierzęcia.

Dla lajków ugotowała świnkę. Jak chorym trzeba być, by zrobić coś takiego? – skomentowała sprawę jedna z internautek.

Zobacz również

https://www.youtube.com/watch?v=TwFwIf6WK7I

Zobacz również