Bez nazwy-1
screen/youtube/ Long & Junior
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Sławny zespół disco polo miał wypadek. Fani wstrzymali oddech

Disco polo cieszy się w ostatnim czasie gigantycznym zainteresowaniem i popularnością. Cała branża i wszyscy fani w tym momencie jednak wstrzymali oddech. Właśnie pojawiła się wstrząsająca informacja o poważnym wypadku jednego z najpopularniejszych zespołów, który na swoich koncertach gromadzi tłumy.

Disco polo z muzyki, o której wstyd było mówić znajomym, stało się w bardzo krótkim czasie gatunkiem uwielbianym i niezwykle popularnym. Obecnie jest stałym elementem wszystkich imprez, a koncerty i festiwale, na których występują największe gwiazdy, przyciągają pod scenę tysiące Polaków. Teraz jednak całą branżą muzyczną i fanami wstrząsnęła szokująca informacja. Jedna z ulubionych grup disco polo, której wszystkie utwory na YouTube odtworzono łącznie ponad kilkadziesiąt milionów razy, miała w nocy bardzo poważny wypadek.

Long & Junior mieli poważny wypadek

Long & Junior to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo, który w ostatnim czasie szczególnie wybił się w tej branży. Grupa zadebiutowała już kilkanaście lat temu, a obecnie poszczycić się może ogromną ilością fanów. Wszystkie udostępnione przez nich materiały na oficjalnym koncie na YouTube odtworzone zostały już ponad 60 mln razy, a każdy koncert przyciąga tłumy. Teraz pojawiła się informacja, że w nocy zespół przeżył straszne chwile, o czym poinformował swoich fanów na Facebooku. - Setki tysięcy przejechanych kilometrów i niestety nas też spotkało nieszczęście. Dziś w niedzielę około 3:00 nad ranem niedaleko Szczecina wybiegł nam na drogę dzik. Nie było szans by uciec przed kolizją, ponieważ przy gwałtownym manewrze hamowania lub skrętu wylądowalibyśmy w rowie na boku lub dachu samochodu. Cudem uniknęliśmy tragedii. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ucierpiał tylko samochód. Uważajcie na drogach, szczególnie nocą - napisali na swoim Facebooku. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak w tych warunkach pogodowych, zwłaszcza w nocy, historia ta mogła zakończyć się tragicznie.

Fani disco polo przerażeni

Wpis natychmiast wywołał żywą reakcję fanów, którzy zapewne wstrzymali oddech, czytając dramatyczny tekst. Choć nikt w starciu z dzikiem nie ucierpiał, natychmiast wpis zalała lawina komentarzy przerażonych fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
- Uważajcie chłopaki. Ważne, że Wam nic się nie stało. Samochód pal licho mechanik naprawi... Pozdrawiam serdecznie - pisze internauta. - Dobrze, że nic wam się nie stało. W taką pogodę trzeba uważać, zwłaszcza w nocy. Widoczność jest koszmarna - dodaje kolejna osoba. - Wszyscy cali i zdrowi i tym się należy cieszyć. Uszkodzony samochód to tylko rzecz, a najważniejsze jest zdrowie - podsumowuje fanka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kożuchowska od lat czekała na taką okazję. Te święta będą inne niż wszystkie
  2. Koniec marzeń widzów M jak Miłość. Wszystko legło w gruzach
  3. Kasia Tusk zdradziła, kiedy urodzi? Córka premiera już się szykuje na wielki dzień
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News