Właśnie powstał najbardziej szalony hit disco polo. Ma szanse podbić zagraniczne rynki?

Właśnie powstał najbardziej szalony hit disco polo. Ma szanse podbić zagraniczne rynki? Źródło: Screen/youtube/DiscoPolowiec

Disco polo czeka prawdziwy przełom? Właśnie powstał najbardziej szalony git w branży, który może wstrząsnąć całą branżą. Wszystko wskazuje na to, że może zachwycać nawet poza granicami Polski.

Disco polo to specyficzna branża, która przez ostatnie lata zrobiła gigantyczny postęp. Z przeciętnej muzyki, do której słuchania przyznawało się naprawdę niewielu, powstała branża zalewająca całą polską scenę. Koncerty największych gwiazd gromadzą miliony, a wynagrodzenia muzyków osiągają monstrualne kwoty. Do tej pory wyłoniło się kilku reprezentantów gatunku, z których największą rozpoznawalnością z pewnością cieszy się Zenek Martyniuk, jednak już wkrótce wszystko może się zmienić. 

Własnie pojawił się w mediach najbardziej zwariowany hit disco polo, który natychmiast osiągnął wielki sukces. Fani gatunku go pokochali i już pojawiły się pierwsze sugestie, że ma on szansę zawojować zagraniczne rynki. 

Nowy hit disco polo podbija polski Internet

Zespół Fires w ostatnim czasie zdecydowanie i konsekwentnie podbija branże disco polo. Każdy kolejny utwór zdobywa coraz większe grono fanów o dociera do coraz większej liczby Polaków, takiego hitu jednak jeszcze nie było. 

Grupa postanowiła zaskoczyć wszystkich najgorętszą premierą. Święta Wielkanocne powoli się kończą, a tymczasem wszyscy fani branży mówią jedynie o utworze "Szalona Mała". Piosenka opublikowana została zaledwie kilka godzin temu, a już obejrzały ją tysiące internautów, głośno wyrażając swój zachwyt i wspierając zespół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani gatunku nie kryją zachwytu. Uda mu się podbić zagraniczne rynki?

Pod opublikowanym utworem pojawiło się już blisko tysiąc łapek w górę, sporo jest również komentarzy. Fani są zgodni, jak nigdy. Wszyscy są przekonani, że to absolutny hit, a wiele osób sugeruje, że już niedługo o premierze zrobi się głośno również poza granicami naszego kraju. Być może już niedługo "Szalona mała" będzie bardziej popularna niż kultowe "Przez twe oczy zielone". 

- No Panowie! Jet moc! Świetna produkcja! Ogień! - ekscytuje się fan. 

- Mega Hit Dance 2019 roku! Oby tak dalej Panowie, wierzę w was! - dodaje kolejny. 

- Sztos! Międzynarodowy hit, jesteście genialni! Nie pierwszy raz udowadniacie, że powinniście dotrzeć na sam szczyt! - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

Źródło: Disco-polo.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News