Tragiczna śmierć uwielbianego gwiazdora disco polo. Do dziś nie wyjaśniono, co się stało naprawdę

Tragiczna śmierć uwielbianego gwiazdora disco polo. Do dziś nie wyjaśniono, co się stało naprawdę Źródło: YouTube - AntekSzprychaAccount

Disco polo wciąż jest jednym z najbardziej lubianych gatunków muzycznych w Polsce. Stale pojawiają się nowe gwiazdy tego gatunku, które regularnie prezentują nam nowe przeboje. Niedawno zmarł jeden z gwiazdorów, a przyczyn jego śmierci nie wyjaśniono do dziś.

Disco polo przez wielu uznawane jest za jeden z najważniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. To właśnie do tego typu utworów bawiły się miliony osób na dyskotekach w latach 80-tych i 90-tych. Czasy zmieniają się, jednak dziś również ten rodzaj muzyki jest spotykany podczas różnych uroczystości i spotkań towarzyskich. Nic więc dziwnego, że pojawiło się wielu wokalistów, którzy chcieli przekonać publiczność o swoim talencie.

Kilka lat temu dowiedzieliśmy się o śmierci jednego z najwybitniejszych przedstawicieli disco polo w naszym kraju. Przez dłuższy czas tworzył on muzykę, która bardzo przypadła do gustu Polakom. Jego twórczość była obecna na wielu imprezach, dzięki czemu sam muzyk cieszył się dużą popularnością. Jego odejście zszokowało bardzo wiele osób.

Disco polo było całym jego życiem

Marek Górski przez wiele lat działał na polskiej scenie muzycznej. Nie był jednak znany pod swoim imieniem i nazwiskiem, funkcjonował pod pseudonimem artystycznym, który był znany milionom Polaków. Popularny Antoś Szprycha tworzył disco polo i był jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli tego gatunku muzycznego na przełomie wieków.

Co ciekawe, tuż przed jego śmiercią mogliśmy spodziewać się wielkiego powrotu. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że Marek Górski wkroczył do studia, by rozpocząć nagrywanie nowego materiału. Wydawało się więc, że fani będą mogli po raz kolejny cieszyć się z nowego albumu wydanego przez swojego ulubionego wykonawcę. Wydarzenia potoczyły się zupełnie inaczej. 

Dowiedzieliśmy się o śmierci Górskiego. Mężczyzna został znaleziony martwy w studiu muzycznym podczas jednej z sesji nagraniowych. Nic nie wskazywało na to, by z jego zdrowiem miało dziać się coś podejrzanego. Przez dłuższy czas mówiono, że mężczyzna wrócił do doskonałej dyspozycji i będzie w stanie ponownie cieszyć fanów świetną formą na koncertach. 

Artysta disco polo zmarł w niejasnych okolicznościach

Do dziś nie wiadomo, co stało się z popularnym Antosiem Szprychą. Od dłuższego czasu mówiono o jego triumfalnym powrocie, jednak nigdy do niego nie doszło z powodu tajemniczej śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, co ostatecznie wydarzyło się pamiętnego dnia w studiu muzycznym, w którym gościł Marek Górski. Nikt nie towarzyszył mu w nagraniach, w związku z czym nikt nie był świadkiem tragedii. Odejście znanego muzyka do dziś zastanawia fanów w całym kraju i jest jedną z największych zagadek w historii polskiego disco polo, która najprawdopodobniej nigdy nie zostanie wyjaśniona.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

źródło: disco-polo.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News