"Nie chce mieć NIC wspólnego z Gosią!" Esmeralda ujawniła brutalną prawdę o siostrze

"Nie chce mieć NIC wspólnego z Gosią!" Esmeralda ujawniła brutalną prawdę o siostrze Źródło: fot. YouTube/Siostry Godlewskie

Disco polo i jego gwiazdy dostarczają swoim fanom mnóstwo emocji. Kolejne informacje dotyczące sióstr Godlewskich coraz bardziej zaskakują. Wygląda na to, że ich rodzinną relację dotknął poważny kryzys! Esmeralda ujawniła brutalną prawdę o siostrze. 

Disco polo i jego gwiazdy nie przestają zaskakiwać. Największymi skandalistkami są obecnie siostry Godlewskie, które niemalże codziennie dostarczają nowych wrażeń. Niedawno zaszokowały opinię publiczną swoją decyzją o zgłoszeniu na Eurowizję, a później było już tylko ciekawiej. Okazuje się, że ostatnia awantura, do jakiej rzekomo doszło między siostrami na lotnisku, ma naprawdę poważne konsekwencje. Ich zespół zawiesił swoją działalność i nie wiadomo, jaka będzie jego przyszłość. Siostry Godlewskie milczały na temat całego zajścia, jednak w końcu 26-letnia Esmeralda zdradziła jego szokujące szczegóły. Wyznanie jest bardzo emocjonalne i dramatyczne. Celebrytka stwierdziła, że do żadnej bójki na lotnisku nie doszło. Esmeralda doznała nagłych i bardzo gwałtownych zawrotów głowy i nie mogła polecieć samolotem. Zajście skończyło się wizytą w szpitalu, a Małgorzata Godlewska poleciała sama i nie zaopiekowała się siostrą.

Fani disco polo w szoku. Esmeralda ujawnia brutalną prawdę o siostrze

Esmeralda Godlewska wyznała, że nie chce mieć z siostrą nic wspólnego. Twierdzi, że zależy jej tylko na sławie i medialny rozgłos jest dla niej ważniejszy niż rodzina. Małgorzata nie była oparciem dla siostry, gdy ta w ostatnim czasie zmagała się z depresją. Słowa 26-latki brzmią naprawdę dramatycznie: - Teraz będą nowe projekty już bez Gosi. Czym ona się będzie zajmowała? Nie mam pojęcia i nie interesuje mnie to. Ja już nie chcę mieć nic wspólnego z Gosią. Przestała szanować ludzi, a ja nie mogę na to patrzeć. Gosia jest osobą, dla której liczy się tylko ona. W chwili obecnej nie mam zamiaru z nią rozmawiać. Nie będę ukrywać – z YouTube zarobiłyśmy dużo pieniędzy, a Gosia nie chciała oddać moich pieniędzy - wyznała Esmeralda na swoim profilu na Instagramie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Esmeralda Godlewska nie chce mieć nic wspólnego ze swoją siostrą - jej kariera wkracza na inne tory

Celebrytka jest bardzo rozczarowana postawą swojej siostry, czemu dała publicznie wyraz Wszystko wskazuje na to, że kariera słynnych sióstr wkroczy na całkiem nowe tory. Esmeralda Godlewska planuje wkrótce otworzyć swój własny gabinet medycyny estetycznej. Prywatnie jest też mamą, więc być może jej kariera będzie miała teraz zupełnie inny charakter niż do tej pory.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Tadla z nowym facetem. Pochwaliła się ZDJĘCIAMI. Widać, że jest zakochana!
  2. Sławny polski aktor ma o 38 lat MŁODSZĄ żonę?! Znał ją, gdy miała 2 lata!
  3. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  4. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  5. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Popularne      
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News