Kariera gwiazd disco polo kwitnie. Wystąpią w serialu

Kariera gwiazd disco polo kwitnie. Wystąpią w serialu

Disco polo wciąż podbija muzyczny rynek, a kolejne gwiazdy lansują przeboje, które następnie nuci cała Polska. Jednak muzycy dico polo nie próżnują. Niekiedy zamieniają scenę muzyczną na plan filmowy. Tym razem popularne gwiazdy disco polo zagrają w serialu.

Disco polo to gatunek muzyki, który posiada grono wiernych słuchaczy polskiej piosenki rozrywkowej. Hity gwiazd są obecne na najlepszych imprezach tanecznych, a także weselach. Coraz częściej można jednak oglądać muzyków w zupełnie innych odsłonach. Bardzo często chcą oni przekuć swoje doświadczenie sceniczne na grę aktorską. Niektórym się to udaje. W marcu 2019 roku fani muzyki disco-polo będą mieli kolejną okazję, aby zobaczyć swoich ulubieńców w zupełnie nowej roli. Telewizja Puls na wiosnę rozpocznie emisję serialu pt. "Rodzinny interes". Oprócz takich aktorów jak Dariusz Kordek (54 l.), Ireneusz Dydliński (59 l.) czy Magdalena Modrej (39 l.) na ekranie pojawią się popularni muzycy: Cayra (32 l.) oraz Patryk Janas (30 l.) z zespołu Deep Dance.

Mechanik i wokalistka - muzycy disco polo otrzymali role w serialu

Gwiazdy nie mają jeszcze dużego doświadczenia aktorskiego, dlatego produkcja powierzyła im na razie drugoplanowe role. Posiadają oni bogate doświadczenie sceniczne i na pewno praca na planie będzie dla nich przyjemnością. Nie jest wykluczone, że w przyszłości - jeśli zaprezentują się od najlepszej strony - będą mogli zagrać pierwszoplanowe postacie. Patryk Janas zagra Dawida - mechanika, który marzy o karierze muzycznej. W serialu pojawi się również Cayra, która wcieli się w postać piosenkarki, chociaż - jak wynika z oficjalnych doniesień - nie będzie grała samej siebie. Gwiazda zdradza jednak, że kamera to jej żywioł. Był nawet czas, kiedy chciała pójść do szkoły teatralnej, jednak dynamiczny rozwój kariery muzycznej uniemożliwił jej to. Nie byłaby w stanie pogodzić wymagających studiów z muzyczną pasją. Dziś wokalistka promuje swój najnowszy singiel pt. "Fanaberia".
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazdy disco polo często pojawiają się na ekranie

To nie pierwszy raz, gdy gwiazdy disco polo pojawiają się na ekranie. Można zobaczyć je zarówno w teledyskach, jak i w serialach. Innym przykładem takiego wszechstronnego muzyka jest Tomasz Niecik znany z hitów takich jak "Cztery osiemnastki" czy "SexBomba". Wokalista wystąpił w serialu paradokumentalnym "Szpital" emitowanym przez stację TVN, a także w filmie fabularnym "Disco Polo". Nie ulega wątpliwości, że role gwiazd disco polo podnoszą oglądalność produkcji, co dla stacji telewizyjnych jest bardzo dużym atutem. Dla samych muzyków jest to natomiast szansa, aby spróbować swoich sił w innych branżach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Czy Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Fani nie będą zadowoleni
  2. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem ponad 40 lat!
  3. Odważna sesja zdjęciowa wokalistek disco polo. Fanom podniosło się ciśnienie
  4. Największa gwiazda disco polo pomogła gwieździe Kiepskich. Potem wyrzekła się swojego gatunku
  5. Gdy gwiazda disco polo dostała list, nie mogła uwierzyć. Napisał do niej Andrzej Duda
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
      Następny artykuł