Znana wokalistka disco polo prosi fanów o pomoc. Prawdziwy koszmar

Znana wokalistka disco polo prosi fanów o pomoc. Prawdziwy koszmar

Disco polo wzbudza w Polakach masę skrajnych emocji. Znawcy gatunku niemal ubóstwiają wykonawców, z kolei krytycy mieszają z błotem ten rodzaj muzyki. Niezależnie od gustów, wykonawcy tej muzyki muszą mieć się na baczności i kontrolować wszelkie aspekty swojego życia. Włącznie z aktywnością w sieci, o czym przekonała się jedna z wokalistek. 

Disco polo zakorzenione jest w "uszach" milionów Polaków. Lekka, przyjemna, pomijająca trudy życia codziennego muzyka została przez Polaków pokochana w latach 90. ubiegłego wieku. Dziś wielu twórców rozwinęło dzięki niej dochodowe biznesy, ponieważ disco polo wróciło na salony.

Znana wokalistka disco polo ma problem

Zespoły i wokaliści muszą zdawać sobie sprawę nie tylko z korzyści, ale i zagrożeń jakie niosą za sobą kolejne lata na scenie z disco polo. Artyści, nie tylko ci z absolutnego topu, są dokładnie prześwietlani, od koncertów, przez trasę po życie prywatne. A także jego wirtualną odsłonę. To właśnie z wirtualną rzeczywistością ma dziś problem Justyna Lubas, wokalistka zespołu Top Girls. Znawcy gatunku znają ten zespół doskonale - tylko na samym Youtubie najczęściej wyświetlany kawałek "Mleczko" obejrzało 38 mln użytkowników! Wielomilionowe wyniki Top Girls powtarzał jeszcze kilka razy.

Podszywają się pod nią

W ostatnim czasie Lubas musiała zmierzyć się z "fanem" który podszył się pod jej twórczość w serwisie Facebook. A że nie była to pierwsza taka próba podszycia się - artystka napisała na portalu, że pojawiały się takie sygnały z Badoo i innych portali randkowych - Justyna Lubas poprosiła o natychmiastowe zgłaszanie takich oszustw.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wszelkie inne konta typu Badoo czy portale randkowe - proszę zgłaszajcie, ponieważ ktoś podszywa pod moją osobę i wykorzystuje mój wizerunek - napisała na oficjalnym fanpage`u zespołu. Urocza wokalistka nie musiała długo czekać. Jak podaje serwis disco-polo.info po krótkim czasie fani zgłosili jej "fałszywki". Cała sytuacja rodzi pytania o sens takich praktyk, a z drugiej strony o szybkość reakcji administracji serwisów. Jak widać, może funkcjonować dziś wiele kont z takim samym imieniem, nazwiskiem, nazwą firmy czy zespołu. Artyści ze świata muzyki znają ten problem doskonale. Przy niskich zasięgach nie ma dużej szkodliwości społecznej i sprawy są praktycznie nieodczuwalne. Problem tworzy się, gdy zasięgi fałszywych kont rosną, a opinia publiczna dostaje sprzeczne komunikaty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękna wokalistka disco polo przeszła szokującą metamorfozę. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  2. Rozpacz w świecie disco polo! Odszedł gwiazdor znanego i uwielbianego zespołu
  3. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News