Dramat gwiazdy disco polo. Żywioł zrujnował mu dobytek

Dramat gwiazdy disco polo. Żywioł zrujnował mu dobytek Źródło: screen youtube.com/Disco Polo Live

Disco polo bez wątpienia jest lukratywnym źródłem zarabiania, jednak sukces na scenie nie gwarantuje powodzenia w życiu. Jeden z artystów przeżył okropna tragedię. Boleśnie odczuł skutki ostatnich powodzi.

Disco polo w ostatnim czasie zamieniło się w prawdziwy fenomen, który zaskarbił sobie miłość tysięcy fanów w całej Polsce. Muzyka, która dawniej była uważana za szczyt złego smaku, wskoczyła na sam szczyt popularności i nic nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się zmienić w najbliższym czasie. Życie to nie bajka, o czym bardzo mocno przekonał się o tym jeden z wokalistów. Musiał stanąć twarzą w twarz z żywiołem, który zniszczył jego dobytek.

Gwiazda disco polo poniesie gigantyczne koszta

Sytuacja w kraju nadal nie wygląda najlepiej, a według specjalistów to jeszcze nie koniec problemów. Mowa o ulewnych deszczach, które w wielu miejscach doprowadziły do podtopień, a nawet wywołały powodzie. Z ich powodu cierpi wiele osób, a katastrofa dotknęła również Wacława Cieślika, znanego jako Kordian. Artysta ma na swoim koncie kilka przebojów, takich jak "Dziewczyna z gór" i "Wina dzban".

Jednak muzyka to nie jedyne jego źródło zarobku. Wokalista zajmuje się również prowadzeniem swojego rancza "U Wacka", które położone jest w miejscowości Żeleźnikowa Wielka. Składa się na nie kilka segmentów wypoczynkowych, które zdążyły swoim urokiem już urzec nie jedną osobę. To własnie to miejsce zostało podtopione. 

Ulewy doprowadziły do tego, że niektóre z pomieszczeń zostały zalane, a woda sięga aż za kolana. Wszystkie pokoje wymagają najpierw wypompowania z nich całej wody, a to nie jest tanie, ani łatwe w wykonaniu oraz osuszenia, które również generuje niemałe koszta. Wiele mebli i zapewne podłogi zostały doszczętnie zniszczone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kordian zamieścił nawet nagranie na swoim profilu w mediach społecznościowych, na którym widać dokładnie skalę problemu. Co gorsze, według wielu specjalistów, może to nie być jeszcze koniec ulewnych deszczy, a te doprowadzić mogą do jeszcze większego rozprzestrzenienia się podtopień i powodzi. Kolejne osoby mogą paść ofiarą bezlitosnego żywiołu, który niszczy wszystko na swojej drodze.

Fani mają nadzieję, że muzyk poradzi sobie ze skutkami ulewy, a jego ranczo uda się uratować. Wspierają gwiazdora w komentarzach i dopingują go w walce z powodzią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  2. Danuta Stenka pokazała MĘŻA! Są razem 19 lat: "Wygrałam go na loterii"
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Źródło: Facebook

Następny artykuł