Król disco polo ujawnił co robi z pieniędzmi. Co czuje żona?

Król disco polo ujawnił co robi z pieniędzmi. Co czuje żona? Źródło: screenshot/Polo TV

Disco polo pozwala zarobić ogromne pieniądze, zwłaszcza najpopularniejszym przedstawicielom tego gatunku. Jeden z gwiazdorów tej muzyki może pochwalić się całkiem dobrymi zyskami. Zaskoczył fanów zdradzając, na co przeznacza swoje wynagrodzenie. Wielu z nich zastanawia się, co na temat sądzi żona piosenkarza.

Disco polo jest obecnie bardzo popularne. Gwiazdy tego gatunku grają mnóstwo koncertów, pojawiają się w telewizji i reklamach, a ich hity mają ponad milion wyświetleń na serwisie youtube. To wszystko pozwala im nieźle zarobić, co widać nie raz po drogich samochodach czy wystroju domu muzyków. Jeden z nich jednak zaskoczył swoich fanów wyznaniem, na co przeznacza zarobione przez siebie pieniądze. Tego nikt się nie spodziewał.

Król disco polo zarabia krocie. W zeszłym roku dał ponad 100 koncertów

Jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo, Marcin Miller, z pewnością nie może narzekać na małe dochody. Lider zespołu Boys daje bardzo dużo koncertów, a chętnych do posłuchania na żywo ich największych przebojów "Jesteś Szalona" czy "Ostatni dzień, ostatnia noc" nie brakuje. Bilety zazwyczaj są całkowicie wyprzedane.

- 90 proc. mojego czasu wciąż wypełnia zespół Boys i koncerty, a reszta to agencja koncertowa Diamond Music. Mam pod swoimi skrzydłami kilku wykonawców - powiedział piosenkarz.

Muzyk się nie oszczędza, a w zeszłym roku wystąpił prawie 150 razy. Jak podaje Fakt, jeden koncert może kosztować nawet 20 tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć zarobek płynący ze sprzedaży książki wokalisty "Jestem szalony". Można więc założyć, że Miller dostaje duże sumy pieniędzy. Na co je przeznacza?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor disco polo zdradził, na co przeznacza swoje zarobki. Fani są w szoku

Marcin Miller zdecydował się ujawnić, co robi ze wszystkimi zarobionymi pieniędzmi. Wiele osób sądziło, że przeznacza je na ekskluzywne hobby czy drogie gadżety, odpowiedź jest jednak zupełnie inna.

Wykonawca disco polo cały zarobek oddaje swojej żonie. Zaznaczył przy tym, że to odpowiedzialna kobieta, która szanuje każdą złotówkę i nie szaleje na zakupach, kupując zbędne rzeczy. Mężczyzna ufa jej oraz uważa, że w rękach ukochanej domowy budżet nie zostanie zmarnowany.

Sam Marcin Miller żyje dosyć skromnie. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, które lubią otaczać się najnowszymi modelami aut, lider zespołu Boys woli mniej wyszukane samochody. Uważa, że zamiłowanie do niektórych prestiżowych marek jest niedojrzałe i cechuje głównie młody osoby.

- Jeżdżę Toyotą Yaris. Znam kolegów, którzy kupują porsche, czy ferrari. Ja już z tego wyrosłem - oświadcza.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News