Kosmiczna petarda! Hit Domagały "Weź nie pytaj" w wersji disco polo

Kosmiczna petarda! Hit Domagały "Weź nie pytaj" w wersji disco polo Źródło: youtube.com/PawełDomagała

Disco polo jest jednym z najbardziej popularnych gatunków muzycznych w naszym kraju. Polacy doskonale bawią się piosenkach wielu wykonawców, którzy zostali gwiazdami polskiej muzyki właśnie za sprawą swoich hitów. Dosyć nieoczekiwanie, do świata polskiej muzyki tanecznej trafił największy hit Pawła Domagały. Nowa wersja przeboju zdecydowanie zaskakuje.

Disco polo to gatunek muzyczny, który budzi wiele kontrowersji wśród Polaków. Część społeczeństwa twierdzi, że muzyka ta jest przeznaczona tylko dla bardzo niewymagających słuchaczy, natomiast inni twierdzą, że każdy może się przy niej bawić podczas wszelakiej maści imprez. Pewne jest jednak, że jest to jeden z niewielu gatunków, które mogą cieszyć się tak wielką popularnością.

Jest ona tak duża, że nawet niektóre utwory spoza gatunku często dostają swoje aranżacje w formie piosenki disco polo. Czasami są to próby kompletnie idealne, które stają się wielkimi przebojami. Taki los spotkał właśnie największy hit Pawła Domagały.

Hit Pawła Domagały w  wersji disco polo 

Jakiś czas temu Paweł Domagała opublikował piosenkę, która stała się wielkim przebojem. "Weź nie pytaj" znają niemal wszyscy. Utwór w krótkim czasie zdobył miliony wejść na YouTube, często był także emitowany we wszystkich stacjach radiowych. Aktor dorobił się dzięki temu jeszcze większej liczby fanów, a jego kariera muzyczna eksplodowała.

Nieoczekiwanie jednak piosenka doczekała się aranżacji w formie disco polo. Ukazała się ona na kanale Disco Wersja. Tworzą go anonimowi ludzie, którzy nie chcą ujawniać swoich personaliów. Wiemy o nich jedynie, że działają we czterech. Trzech z nich to producenci muzyczni, natomiast czwartym członkiem jest wokalista.

Wiemy, że celem kwartetu jest tworzenie coverów znanych utworów w formie piosenek disco polo. Przemyślana formuła przynosi wielką popularność, bo fani pozytywnie reagują na znane im piosenki w formie, która prezentuje się niespodziewanie dobrze. Nikt nie mógł się spodziewać, że hit Pawła Domagały zostanie przedstawiony w tak efektowny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielka popularność coveru w stylu disco polo

Nie wiemy zbyt wiele na temat samych autorów ani ich kolejnych planów, możemy jedynie się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości ukażą się kolejne covery znanych polskich piosenek w nowej formie, które zdobędą równie wielką sławę. Póki co jednak możemy cieszyć się jedynie nową wersję utworu Domagały.

Bardzo możliwe, że kolejne dzieła na kanale pojawią się już w niedalekiej przyszłości. Czekamy na dalszą twórczość producentów oraz wokalisty, póki co możemy powiedzieć, ze zapowiada się ona niezwykle obiecująco. Jeżeli kolejne aranżacje będą zbierać równie pozytywne recenzje, będziemy mogli mówić o wielkim sukcesie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Anna Mucha kilka lat temu wystąpiła w sesji Playboya! Takich zdjęć jeszcze świat nie widział!
  3. Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu
  4. DDTVN straszy Polaków trującym jedzeniem. Każdy z nas tak jada
  5. Dzisiaj tysiące Polaków ruszy do Lidla. Wyjątkowy dzień

źródło: disco-polo.info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News