Wyśmiewana gwiazda disco polo przed laty była piękna. "Zrobiła z siebie monstrum"

Wyśmiewana gwiazda disco polo przed laty była piękna. "Zrobiła z siebie monstrum" Źródło: screen: youtube.com

Disco polo to nie muzyka? Małgorzata Godlewska twierdzi inaczej. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła 2 lata temu od coveru piosenki świątecznej wykonanego ze swoją siostrą. Została wtedy wyśmiana przez internautów i nazwana "karpiem". Mało kto wie, że jeszcze 7 lat temu była normalną blondynką o dziecięcych rysach twarzy. 

Disco polo to kontrowersyjny styl muzyczny. Od dawna funkcjonuje powiedzenie "nikt nie słucha, a każdy zna". Nie zmienia ono jednak faktu, że mimo swojej prostoty i niekiedy kiczowatości disco polo przyciąga do siebie rzesze fanów, głównie przez łatwość w odbiorze. Idealnie w te ramy wpisuje się twórczość Małgorzaty Godlewskiej i jej siostry. Zaczynając od ich wersji piosenki świątecznej "Pada Śnieg", przez kontrowersyjne wykonanie Hymnu Narodowego z okazji 11 listopada, a kończąc na coverze kolędy "Jezus Malusieńki" z grudnia 2018 roku, za każdym razem polski internet zatrząsł się w posagach. Nienawiść, która napędza Każdy z wyżej wymienionych wykonów został umieszczony w serwisie YouTube, gdzie spotkał się z falą hejtu ze strony społeczności internetowej. Użytkownicy zarzucają gwiazdom brak talentu wokalnego oraz zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny artystek. Zarówno Magdalena, jak i Esmeralda nie przejmują się hejtem. Konsekwentnie trzymają się wykreowanego ponad dwa lata temu wizerunku. Wyrazisty, przerysowany wygląd i zachowania kroczące po granicy dobrego smaku, a czasem wychodzące daleko poza nią. Do tego należy dodać ekspresyjną gestykulację, a wszystko to w myśl znanego powiedzenia: 355152"Nie ważne jak o tobie mówią, ważne że mówią". ZA CZĘŚĆ TEKSTU PO GALERIĄ I FILMEM: Ostatnio znów zrobiło się głośno o siostrach Godlewskich. Tym razem padło na Magdalenę. Opublikowała ona na swoim koncie facebookowym zdjęcie sprzed 7 lat. Ku zdziwieniu fanów, starsza z sióstr Godlewskich wygląda zupełnie inaczej niż teraz. Blond włosy, naturalny uśmiech i dziecięce rysy to rzeczy najbardziej rzucające się w oczy jeśli chodzi o porównanie Magdaleny Godlewskiej wersji 2012 z wersją 2019.

Disco polo zrobiło z niej monstrum?

Zarówno Magdalena, jak i Esmeralda nie boją się przyznać, że miały kontakt z medycyną estetyczną. Obie siostry mają na koncie operacje plastyczne m.in. biustu czy ust. Obie również otwarcie przyznają, że poddają się zabiegowi tzw. Wampirzego liftingu czyli usuwania zmarszczek przy pomocy krwi. Nie wszystkim jednak przypada do gustu wygląd i styl Magdaleny oraz jej siostry. Pośród licznych negatywnych komentarzy trudno znaleźć takie, które są przychylne dla pary celebrytek. W większości internauci są zgodni. - Zrobiła z siebie monstrum - pisze jeden z mniej przychylnych użytkowników sieci. Małgorzata Godlewska przed ingerencjami w swój wygląd, fot. Facebook
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Nie uwierzycie, ILE KOSZTUJĄ pączki u Magdy Gessler! MAKABRYCZNE ceny to jest koszmarne szaleństwo
  2. Anna Mucha zmienia swoje życie w 2019! Fani będą w rozpaczy 
  3. Ewelina Lisowska jak kolejna siostra Godlewska! Internauci wstrząśnięci
  4. Burza wokół znienawidzonej gwiazdy disco polo! Tym razem przesadziła?!
  5. Gwiazdor disco polo wkracza do polityki! Nikt się tego nie spodziewał
  Następny artykuł