Ile zarabia Zenek Martyniuk? Konto gwiazdora disco polo pęka w szwach

Ile zarabia Zenek Martyniuk? Konto gwiazdora disco polo pęka w szwach Źródło: youtube.com/DiscoPoloLajf

Disco polo to bardzo intratny biznes, a Zenek Martyniuk jest tego najlepszym dowodem. Każdy chce wiedzieć, ile zarabia największa gwiazda popularnego gatunku. Konto króla disco polo pęka w szwach od posiadanej gotówki.

Disco polo to bardzo dobry pomysł na biznes. Nie trzeba mieć wielkiego talentu, żeby móc na tym zarabiać, ale tylko ci, którzy poświęcili mu całe życie i mają piękną barwę głosu, mogą osiągnąć ogromny sukces. Król tej muzyki doskonale wie, jak zarabiać na śpiewaniu. Zenek Martyniuk jest jednym z największych gwiazdorów gatunku. Od lat 90 jest na scenie i nieprzerwanie daje koncerty. Od 2007 roku disco polo znowu gości na ekranach telewizorów, w radioodbiornikach i w internecie. Klipy wielu gwiazd przekraczają zawrotną liczbę odtworzeń.

Disco polo to dochodowy biznes

Zenek, jako ikona disco polo, musi zgarniać naprawdę wiele. W roku potrafi dać ponad 300 koncertów. Gra na własnych imprezach, festiwalach, weselach i innych zabawach. Do tego dochodzą takie imprezy jak sylwester, na którym można naprawdę dużo zarobić. Martyniuka stać na naprawdę wiele. Za jeden koncert bierze przynajmniej 25 tys. złotych. Już to w ciągu roku daje minimum 7 milionów złotych. Gwiazdor za utwór "Przekorny los" zgarnął ponad 600 tys. złotych. To tyle, ile wart jest samochód, który sprawił swojemu synowi z okazji ślubu. Jego piosenki i płyty z miejsca stają się hitami, więc kwoty, jakie zarabia, są zawrotne.

Zenka Martyniuka stać na wszystko

Nic więc dziwnego, że stać go było na wesele syna, które kosztować miało ponad milion złotych. Trzeba jednak przyznać, że król disco polo nie jest rozrzutny. Na piękny dom i porządny samochód, ale nie obnosi się ze swoim bogactwem i żyje całkiem skromnie. Od czasu do czasu pojedzie na wakacje, ale lubi spędzać czas ze swoją żoną w domu. Zenek Martyniuk dzieli się również swoim majątkiem. W miarę możliwości stara się innym pomagać i przekazuje pieniądze na cele charytatywne. O tym bardzo pięknym geście króla disco polo mówił osobiście w wywiadzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Często staram się pomagać, jak jest tylko taka możliwość. Ostatnio występowałem w programie TVP 2 "Pytanie na śniadanie" i przeznaczyłem cały dochód z mojego kalendarza na cele charytatywne. Całą akcję nazwaliśmy "Zakochani w Pomaganiu". Często też gram koncerty charytatywne - powiedział Zenek Martyniuk. Jeżeli też byście chcieli tak zarabiać, to nic wam nie stoi na przeszkodzie. Musicie mieć tylko trochę talentu i charakterystyczny głos, a również możecie zarobić tak dużo pieniędzy, jak Martyniuk. Wtedy wasz portfel również będzie pękał w szwach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Porażające informacje o Chylińskiej. WSZYSCY się mylili
  2. Szpak nie zastanawiał się nawet chwilę. Serce rośnie
  3. Kasia Tusk już została mamą? W sieci zamieściła wymowny wpis
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  Następny artykuł