Cała krajowa scena disco polo zwróciła właśnie wzrok w stronę gwiazdora, który niegdyś podbijał listy przebojów. Dziś niestety mieszka w schronisku dla bezdomnych i stara się zebrać pieniądze na protezy nóg. Co stało się z wokalistą zespołu Domino, Markiem Żurobskim?

Piosenkarz największą karierę rozwinął w latach 90. W 1998 roku porzucił jednak krajowe sukcesy i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Tam pracował fizycznie, jednak nie narzekał na standardy swojego życia. Jego dobrą passę przerwała jednak ciężka choroba.

Gwiazdor disco polo przechodzi koszmar

U Żurobskiego zdiagnozowano bowiem zapchanie tętnic dolnych. Chociaż lekarze walczyli o jego zdrowie, ostatecznie gwiazdor stracił dwie nogi poprzez wymaganą amputację.

Później życie wokalisty toczyło się już niestety tylko w coraz gorszym kierunku. Obecnie żyje on w ubóstwie, przez co zdecydował się zamieszkać w schronisku dla osób bezdomnych. Piosenkarz porusza się na wózku, śpiewa na ulicach i stara się odłożyć zebrane pieniądze na protezy nóg oraz rehabilitację.

Reakcja wiernych fanów zespołu Domino oraz kolegów z branży

Fani są niezwykle zasmuceni stanem, w którym znalazł się gwiazdor. Wyrażają więc chęć niesienia mu pomocy i próbują dowiedzieć się, jaki sposób byłby najbardziej odpowiedni. O swym wsparciu dla Żurobskiego zapewniło także wiele gwiazd, w tym Zenon Martyniuk.

W sieci znalazło się nagranie, na którym uwieczniono piosenkarza śpiewającego oraz zbierającego pieniądze na ulicy. Możecie je zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda PONIŻYŁA TVN! Pokazała środkowy palec, nie szczędziła słów
  2. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Disco polo
Fot. YouTube
Disco polo
Fot. YouTube
Disco polo
Fot. YouTube

Czy lubisz muzykę disco polo?

Loading ... Loading ...

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami


Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?