Kiedyś był najjaśniejszą gwiazdą disco polo. Dziś trafił na ulice, nie ma nic

Kiedyś był najjaśniejszą gwiazdą disco polo. Dziś trafił na ulice, nie ma nic

Cała krajowa scena disco polo zwróciła właśnie wzrok w stronę gwiazdora, który niegdyś podbijał listy przebojów. Dziś niestety mieszka w schronisku dla bezdomnych i stara się zebrać pieniądze na protezy nóg. Co stało się z wokalistą zespołu Domino, Markiem Żurobskim?

Piosenkarz największą karierę rozwinął w latach 90. W 1998 roku porzucił jednak krajowe sukcesy i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Tam pracował fizycznie, jednak nie narzekał na standardy swojego życia. Jego dobrą passę przerwała jednak ciężka choroba.

Gwiazdor disco polo przechodzi koszmar

U Żurobskiego zdiagnozowano bowiem zapchanie tętnic dolnych. Chociaż lekarze walczyli o jego zdrowie, ostatecznie gwiazdor stracił dwie nogi poprzez wymaganą amputację.

Później życie wokalisty toczyło się już niestety tylko w coraz gorszym kierunku. Obecnie żyje on w ubóstwie, przez co zdecydował się zamieszkać w schronisku dla osób bezdomnych. Piosenkarz porusza się na wózku, śpiewa na ulicach i stara się odłożyć zebrane pieniądze na protezy nóg oraz rehabilitację.

Reakcja wiernych fanów zespołu Domino oraz kolegów z branży

Fani są niezwykle zasmuceni stanem, w którym znalazł się gwiazdor. Wyrażają więc chęć niesienia mu pomocy i próbują dowiedzieć się, jaki sposób byłby najbardziej odpowiedni. O swym wsparciu dla Żurobskiego zapewniło także wiele gwiazd, w tym Zenon Martyniuk.

W sieci znalazło się nagranie, na którym uwieczniono piosenkarza śpiewającego oraz zbierającego pieniądze na ulicy. Możecie je zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda PONIŻYŁA TVN! Pokazała środkowy palec, nie szczędziła słów
  2. Przykry upadek legendy polskiej muzyki. Żyje w biedzie, wszyscy ją opuścili
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News