No i się doigrała! To oficjalny KONIEC znienawidzonej gwiazdy disco polo
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

No i się doigrała! To oficjalny KONIEC znienawidzonej gwiazdy disco polo

Disco polo stało się ponownie niezwykle popularne wśród tysięcy polskich słuchaczy. Nie oznacza to jednak, że wszystkie gwiazdy gatunku cieszą się ogromną przychylnością ze strony fanów. Jedna z najmniej lubianych wokalistek otrzymała właśnie niespodziewany cios, któremu przyklasnęło wielu internautów.

Disco polo kojarzy się większości słuchaczy przede wszystkim z zabawą na różnego rodzaju imprezach, a głównie oczywiście na weselach. Taneczne rytmy oraz lekka tematyka tekstów sprawiają, że fani niezmiennie nie tracą nieco wstydliwej dla niektórych sympatii do gatunku, który w ostatnim czasie zdaje się przeżywać prawdziwy renesans.

Kariera gwiazdki disco polo zniszczona? Kolejne problemy spadają na siostry Godlewskie

Nie każda gwiazda disco polo może jednak pochwalić się obecnością naprawdę zaangażowanego grona fanów, które wspiera ją w dobrych i złych chwilach kariery. Do najmniej lubianych wykonawczyń należą bez wątpienia siostry Godlewskie, które epatowaniem nagością w teledyskach do kolejnych piosenek konsekwentnie próbują podbić krajową scenę muzyczną. Nie wszystko układa się jednak w ostatnim czasie zgodnie z ich planem. Co ciekawe, właśnie muszą się one zmierzyć z kolejnym, sporym problemem. Największe kontrowersje wokół Godlewskich pojawiły się w mediach prawdopodobnie po opublikowaniu przez nie na jednym z portali społecznościowych swojego wykonania narodowego hymnu. Samozwańcze celebrytki zostały wówczas oskarżone o znieważenie symbolu narodowego, a pod ich adresem wypowiadano nawet groźby związane z ewentualnym sądowym pozwem. Jakiś czas temu siostry Godlewskie zdecydowały się jednak udowodnić, że nie przejmują się wcale krytyką. Do sieci trafiła ich świąteczna piosenka, a w teledysku zobaczyć możemy wokalistki w bardzo skąpych strojach oraz niecodzienne wydanie świętego Mikołaja. O przyjęciu utworu przez słuchaczy świadczą oczywiście liczby na platformie YouTube.

Małgorzata Godlewska znika z Instagrama!

To jednak było chyba zbyt wiele dla internautów, którzy zdecydowali się działać. Jedna z użytkowniczek Instagrama zgłosiła do administratorów zdjęcie na profilu Małgorzaty Godlewskiej. Ci - po zapoznaniu się z publikowanymi przez nią treściami - zdecydowali się całkowicie usunąć konto celebrytki z portalu. Jako że media społecznościowe są dla Godlewskich najważniejszym kanałem służącym do kontaktu z użytkownikami sieci, dla celebrytki musiał to być naprawdę spory cios. Jak twierdzą internauci, fakt ten może na dobre zakończyć karierę kontrowersyjnych sióstr.Disco polo Fot. Instagram/Małgorzata GodlewskaDisco polo Fot. Instagram (Facebook/Hydepark Vogule Poland)ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy
  2. Modele damskich kurtek zimowych, których nienawidzą faceci! Istnieje cała lista zakazanych
  3. Michał Szpak pokazał się w… krótkich włosach! Fanów zamurowało
  4. National Geographic pokazał najlepsze zdjęcia 2018 roku! Robią piorunujące wrażenie
  5. Lincz katolików na Małgorzatę Rozenek. Jej synowie dowiedzieli się już, że są z in vitro
ZAMIANA
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News