Piękna gwiazda disco polo na odważnych zdjęciach. Fanom odebrało mowę

Piękna gwiazda disco polo na odważnych zdjęciach. Fanom odebrało mowę

Disco polo w ostatnim czasie staje się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Chociaż gatunek często pada ofiarą krytyki oraz niewybrednych żartów, miliony Polaków wciąż chętnie się przy nim bawią. Uwadze internautów nie umknęły więc odważne zdjęcia, którymi często chwali się na portalach społecznościowych popularna w świecie muzyki rozrywkowej wokalistka.

Disco polo niezmiennie króluje w czasie wielu przyjęć weselnych, ale także mniejszych imprez. Jednym z najbardziej znanych zespołów gatunku są w Polsce Piękni i Młodzi, których ogromną gwiazdą jest bez wątpienia Magda Narożna. 29-latka czaruje swoim głosem oraz wyjątkową, często chwaloną przez fanów urodą.

Co pokazuje na Instagramie gwiazda disco polo?

Chociaż wielu słuchaczy uważa, że piosenkarka jest naprawdę piękną kobietą, często nie ukrywają zdziwienia, odkrywając odważne fotografie na jej koncie na Instagramie. Wokalistka chętnie pozuje w stroju kąpielowym lub obcisłych kreacjach, chwaląc się doskonałą figurą. Warto także przypomnieć, że trzy lata temu Narożna zdecydowała się na niezwykle intymną sesję dla magazynu CKM. Chociaż numer gazety ze zdjęciami wokalistki zniknął oczywiście z kiosków, zdjęcia wciąż można znaleźć w internecie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co o zdjęciach piosenkarki sądzą słuchacze?

Wielu fanów chętnie zaznacza, że Narożna słusznie nie wstydzi się pokazywać swojego ciała, czy też twarzy o poranku, bez makijażu. Często spada jednak na nią także spora krytyka, gdyż niektórzy internauci mają mieszane uczucia względem poczynań gwiazdy na portalach społecznościowych. Narożna ewidentnie nie przejmuje się jednak negatywnymi opiniami na swój temat, niezmiennie wykazując się dużą pewnością siebie. Disco polo Fot. Instagram/Magdalena Narożna Disco polo Fot. Instagram/Magdalena Narożna Disco polo Fot. Instagram/Magdalena Narożna Disco polo Fot. Instagram/Magdalena NarożnaZOBACZ TAKŻE:
  1. Po latach to musiało się stać. Znamy kulisy sprawy Michała Szpaka
  2. Niemal nikt o tym nie wiedział. Oto jak zaczynał Witold Pyrkosz
  3. Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z sieci! Co się stało?
  4. Jan Paweł II i Justin Bieber są jej autorytetami. Nastoletnia Polka podbija Internet
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News