Reklama
Gwiazdor disco polo błaga o pomoc. Przerażająca tragedia
Reklama

Gwiazdor disco polo błaga o pomoc. Przerażająca tragedia

Disco polo stało się dla niego sposobem na rozwinięcie własnej kariery. Natychmiast stał się popularny. Korzystając ze sławy właśnie udostępnił wzruszający apel. Potworny ogień pochłonął dom, który został zakupiony w tym roku. Czy jego prośba pomoże?

Reklama
Disco polo jest jego życiem. Jerzy Szuj - frontman zespołu Jorrgus postanowił skorzystać z popularności i na swoim Facebooku udostępnił wzruszający apel. Dom, który został pochłonięty przez ogień, był dla jego przyjaciół bardzo ważny. Gdy musieli zmierzyć się z tragedią wokalista postanowił im pomóc.

Muzyk disco polo apeluje o pomoc. Co się stało z wokalistą zespołu Jorrgus?

- Kochani to są moi znajomi, naprawdę. Kto może niech udostępni lub zrobi nawet minimalna wpłatę wspólnie możemy bardzo dużo pomoc. Dziękuję - napisał Jerzy Szuj na swoim Facebooku, udostępniając poniżej dramatyczny apel zdruzgotanej rodziny. W opisie wydarzenia pojawiły się wszystkie szczegóły. Zrozpaczona rodzina nie wie, w jaki sposób poradzi sobie ze szkodami, które przyniósł żywioł. - Drodzy znajomi, koledzy i Przyjaciele... W dniu wczorajszym moją rodzinę spotkała jedna z największych tragedii w życiu. Wraz z moją żoną i jej rodzicami doznaliśmy katastrofy pożaru. Dom, który zakupiliśmy w kwietniu tego roku został w znacznym stopniu nadpalony i uszkodzony - napisała na Facebooku zdruzgotana rodzina. Pod opisem wydarzenia padły prośby wsparcia i podziękowania za dotychczasowe słowa otuchy. Rodzina podała także dokładne dane do wpłat od ludzi, którzy chcieliby pomóc w tej trudnej chwili.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jorrgus często angażuje się w akcje, w których może pomóc innym. Nie tylko znajomi, proszą o wsparcie podczas życiowych zakrętów. Mężczyzna korzysta ze sławy i... nie zapomina o przyjaciołach.
Reklama

Kariera Jorrgusa

Zespół powstał w 2008 roku. Natychmiast zdobył sporą sławę. Muzycy wydali takie hity, jak: "Niebezpieczna" i "Będziesz moja na zawsze". Pojawiają się na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, a każdy z ich koncertów jest ogromnym medialnym wydarzeniem. Frontman zespołu niejednokrotnie porwał tłumy. Pomimo ogromnej sławy, Jerzy Szuj nie zapomina o bliskich. Ma ogromne serce! disco polo Facebook/ Jerzy Szuj

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kontrowersyjne wyznanie Małgorzaty Rozenek! Polscy katolicy podzieleni
  2. Zenek Martyniuk myśli o karierze syna. To przyniesie mu MILIONY ZŁOTYCH!
  3. Zenek Martyniuk tego nie wytrzyma! Jego syn podjął decyzję, która złamie ojcu serce
  4. Znaki zodiaku, które mają supermoce. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku, które są leniuchami. One kochają spać
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?