Disco polo stało się dla niego sposobem na rozwinięcie własnej kariery. Natychmiast stał się popularny. Korzystając ze sławy właśnie udostępnił wzruszający apel. Potworny ogień pochłonął dom, który został zakupiony w tym roku. Czy jego prośba pomoże?

Disco polo jest jego życiem. Jerzy Szuj – frontman zespołu Jorrgus postanowił skorzystać z popularności i na swoim Facebooku udostępnił wzruszający apel. Dom, który został pochłonięty przez ogień, był dla jego przyjaciół bardzo ważny. Gdy musieli zmierzyć się z tragedią wokalista postanowił im pomóc.

Muzyk disco polo apeluje o pomoc. Co się stało z wokalistą zespołu Jorrgus?

– Kochani to są moi znajomi, naprawdę. Kto może niech udostępni lub zrobi nawet minimalna wpłatę wspólnie możemy bardzo dużo pomoc. Dziękuję – napisał Jerzy Szuj na swoim Facebooku, udostępniając poniżej dramatyczny apel zdruzgotanej rodziny.

W opisie wydarzenia pojawiły się wszystkie szczegóły. Zrozpaczona rodzina nie wie, w jaki sposób poradzi sobie ze szkodami, które przyniósł żywioł.

– Drodzy znajomi, koledzy i Przyjaciele…
W dniu wczorajszym moją rodzinę spotkała jedna z największych tragedii w życiu. Wraz z moją żoną i jej rodzicami doznaliśmy katastrofy pożaru. Dom, który zakupiliśmy w kwietniu tego roku został w znacznym stopniu nadpalony i uszkodzony – napisała na Facebooku zdruzgotana rodzina.

Pod opisem wydarzenia padły prośby wsparcia i podziękowania za dotychczasowe słowa otuchy. Rodzina podała także dokładne dane do wpłat od ludzi, którzy chcieliby pomóc w tej trudnej chwili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomną

Jorrgus często angażuje się w akcje, w których może pomóc innym. Nie tylko znajomi, proszą o wsparcie podczas życiowych zakrętów. Mężczyzna korzysta ze sławy i… nie zapomina o przyjaciołach.

Kariera Jorrgusa

Zespół powstał w 2008 roku. Natychmiast zdobył sporą sławę. Muzycy wydali takie hity, jak: „Niebezpieczna” i „Będziesz moja na zawsze”. Pojawiają się na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, a każdy z ich koncertów jest ogromnym medialnym wydarzeniem. Frontman zespołu niejednokrotnie porwał tłumy. Pomimo ogromnej sławy, Jerzy Szuj nie zapomina o bliskich. Ma ogromne serce!

disco polo
Facebook/ Jerzy Szuj

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrowersyjne wyznanie Małgorzaty Rozenek! Polscy katolicy podzieleni
  2. Zenek Martyniuk myśli o karierze syna. To przyniesie mu MILIONY ZŁOTYCH!
  3. Zenek Martyniuk tego nie wytrzyma! Jego syn podjął decyzję, która złamie ojcu serce
  4. Znaki zodiaku, które mają supermoce. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku, które są leniuchami. One kochają spać

Zenek Martyniuk i jego rodzina mają swoje sekrety. Czego o nich nie wiemy

Zobacz również

ŹRÓDŁOdisco-polo.info

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl