Gwiazdy disco polo pobiły się w samolocie? Rzecznik lotniska zabrał głos

Gwiazdy disco polo pobiły się w samolocie? Rzecznik lotniska zabrał głos

Disco polo jest muzyką, która budzi wielkie kontrowersje. Dzieje się tak również za sprawą jej wykonawców - wielokrotnie trafiają oni na pierwsze strony gazet przez swoje niecodzienne zachowanie. Skandal wywołała sytuacja sprzed kilkudziesięciu godzin, która wydarzyła się na jednym z lotnisk.

Disco polo dzieli społeczeństwo, bowiem część osób uważa, że jest to muzyka wykonywana przez ludzi bez żadnego talentu muzycznego, natomiast inni twierdzą, że przy żadnym innym gatunku nie da się tak dobrze bawić, jak właśnie przy tym. Niewątpliwie jednak to właśnie wykonawcy disco polo najczęściej wywołują skandale, o których dyskutuje cała Polska. Jeden z nich w ostatnim czasie powstał po kłótni sióstr Goldewskich. Wygląda na to, że może mieć ona bardzo poważne konsekwencje dla samych artystek. Czego tym razem dowiedzieliśmy się o niezwykle kontrowersyjnych wokalistkach?

Disco polo – kłótnia sióstr

Wczoraj Esmeralda Godlewska zamieściła na swoim Instagramie post, w którym poinformowała, że to "koniec sióstr Godlewskich". Nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat potencjalnego zakończenia ich działalności muzycznej, choć w internecie pojawiły się plotki. Twierdziły one, że zepsuł się samochód, którym kobiety jechały na koncert, dlatego został on odwołany. Trudno było jednak wyjaśnić informację zamieszczoną przez jedną z kobiet. Do tej pory nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Serwis "To Się Dzieje" dotarł jednak do informacji dotyczących sensacyjnej kłótni obu piosenkarek. Miało do niej dojść na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Co stało się na lotnisku?

- Siostry leciały do Amsterdamu, robiły wiochę na lotnisku. Nie chcieli ich wpuścić do samolotu, ostatecznie pilot się zgodził. Poleciały, ale się pobiły na pokładzie. Samolot musiał wrócić na lotnisko. Pojawiła się straż i policja. Gośka poleciała do Holandii, a Esmeralda została w Polsce - czytamy w informacji, która pojawiła się w serwisie informacyjnym. Wywołało to wielkie kontrowersje i przede wszystkim rozbawienie internautów, którzy wyobrazili sobie kłótnię dwóch aspirujących artystek na pokładzie samolotu. Nic nie wiadomo o szczegółach całej kłótni, lecz niebawem z pewnością powinniśmy doczekać się wyjaśnienia ze strony sióstr Godlewskich.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Rzecznik lotniska potwierdza, że doszło do zdarzenia. Jak się okazuje, obie kobiety zostały zatrzymane w Warszawie i skonfrontowane ze sobą przez Straż Graniczną. Jak twierdzi rzecznik, wokalistki zostały ukarane mandatami, które najprawdopodobniej nie należały do niskich. W tej chwili żadna z sióstr nie zdecydowała się na zamieszczenie żadnego wyjaśnienia całej sytuacji. Wkrótce powinny ukazać się informacje na temat możliwego zakończenia działalności obu wokalistek. Czekamy na dalsze wiadomości o losach Godlewskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler pokazała ROZCZULAJĄCE zdjęcie. Tak kocha polska matka!
  2. Kim jest ojciec Małgorzaty Rozenek? Jest BARDZO blisko Kaczyńskiego
  3. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  4. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec
  5. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: To się dzieje

Następny artykuł